Hoofdsponsor

Sponsors

terug naar vorige pagina


laat schema zien voor  

22 september | Jeugd
Team Tegenstander Verzamel Reistijd Aanvang Locatie   Wed.Nr.
JB1   V.M.H.C. Basko JB1 13:30 

 

14:00  thuis  Veld 2   6324  
Fluiten: Maarten Barten en Ben Pieper
MB2   HC Grave MB1 15:00 

 

15:30  thuis  Veld 2   9092  
Fluiten: Twan Jacobs en Sam Dousi
MB3   HOB Bakel MB2 14:15 

 

14:45  thuis  Veld 1   9792  
Fluiten: Cas Roppe en Guy van de Weijer
MC2   Hockey Geldrop MC5 12:00 

 

12:30  thuis  Veld 2   11408  
Fluiten: Roos van Gorp en Olga Toonen
MC3   HOB Bakel MC1 10:30 

 

11:00  thuis  Veld 2   11109  
Fluiten: Britt Coenen en Anniek van Rijssel
MD2   HC Gemert MD4 12:30 

 

13:00  thuis  Veld 1   12751  
Fluiten: Dirk van Bergen en Thom Groenewoud
MD4   Oss MD6 11:00 

 

11:30  thuis  Veld 1   13030  
Fluiten: Max van der Stoep en Luuk van den Bosch
JD1   HC Gemert JD1 14:40 

20 

15:30  uit    route   7529  
MA1   Tegelen MA1 08:30 

30 

09:30  uit    route   7946  
MA2   HC Helmond MA4 14:00 

45 

15:15  uit    route   7625  
MB1   C.M.H.C. CIVICUM MB1 14:15 

15 

15:00  uit    route   9793  
MB4   HC Mill MB1 12:10 

20 

13:00  uit    route   8866  
MC1   Geel-Zwart MC2 09:20 

40 

10:30  uit    route   12175  
MD1   Hockeyclub 's-Hertogenbosch MD3 11:15 

45 

12:30  uit    route   12974  
MD3   HC Gemert MD5 09:10 

20 

10:00  uit    route   12794  


22 september | Jongste Jeugd
Team Tegenstander Verzamel Reistijd Aanvang Locatie   Wed.Nr.
J6E1   NMHC Nijmegen JE1 08:45 

 

09:15  thuis  Veld 1   220  
   KNHB: Veld 1a  
Fluiten: Daan de Groot en Ruben Jilesen
J6E2   MHCBeuningen JE1 08:45 

 

09:15  thuis  Veld 1   9002  
   KNHB: Veld 1b  
Fluiten: Menno Walraven en Matthijs Pijls
M8E1   HC Mill M8E1 09:30 

 

10:00  thuis  Veld 1   778  
   KNHB: Veld 1cd  
Fluiten: Luuk van Breda en Yannick Peeters
M6E1   Union ME2 10:15 

30 

11:15  uit    route   1133  
   KNHB: KGA 4  


22 september | Overig
Team Tegenstander Verzamel Reistijd Aanvang Locatie   Wed.Nr.
G team   MHC Udenhout G 1 09:45 

 

10:15  thuis  Veld 1   11668  
Fluiten: Ellen Kroezen en Emma van den Boom