Hoofdsponsor

Sponsors

Standen van alle teams
Jeugd 
  JA1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Horst JA1 5 13 4 1 0 34 1 0
2 Boxmeer JA1 5 10 3 1 1 22 14 0
3 Concordia JA2 5 8 2 2 1 17 9 0
4 Oss JA2 5 7 2 1 2 15 14 0
5 Nova JA2 5 7 2 1 2 11 13 0
6 Helmond JA3 5 4 1 1 3 5 26 0
7 Mierlo JA1 5 3 0 3 2 6 17 0
8 Boekel JA1 5 2 0 2 3 2 18 0
  4e klasse 
  JC1 Boxmeer - Civicum 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Bommelerwaard JC2 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Boxmeer JC1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 DVS JC1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Geel-Zwart JC2 0 0 0 0 0 0 0 0
5 MEP JC2 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Rosmalen JC3 0 0 0 0 0 0 0 0
  4e klasse 
  JC1-Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Heeze JC1 12 29 9 2 1 55 20 0
2 Blerick JC4 12 25 8 1 3 52 31 0
3 Boxmeer JC1 10 15 4 3 3 34 36 0
4 Basko JC2 10 13 4 1 5 29 32 0
5 Oranje-Rood JC7 10 13 3 4 3 29 28 0
6 Eindhoven JC3 12 10 3 1 8 33 52 0
7 Weert JC2 12 6 2 0 10 17 50 0
  4e klasse 
  JD1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Bommelerwaard JD1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Boxmeer JD1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Civicum JD1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Gemert JD2 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Heesch JD1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Venray JD1 0 0 0 0 0 0 0 0
  4e klasse 
  JD1 -Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Tegelen JD1 12 28 9 1 2 81 25 0
2 Venlo JD2 12 27 9 0 3 76 35 0
3 Venray JD1 12 25 8 1 3 70 40 0
4 Boxmeer JD1 12 16 5 1 6 47 41 0
5 Peel en Maas JD1 12 15 5 0 7 54 80 0
6 HCAS JD1 12 13 4 1 7 45 56 0
7 Geldrop JD2 12 0 0 0 12 13 109 0
  4e klasse 
  MA1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Boxmeer MA1 5 12 4 0 1 15 6 0
2 Oss MA2 5 12 4 0 1 10 3 0
3 Rosmalen MA2 5 12 4 0 1 14 9 0
4 Den Bosch MA3 5 10 3 1 1 9 4 0
5 Heesch MA1 5 6 2 0 3 12 12 0
6 Geel-Zwart MA2 5 4 1 1 3 4 9 0
7 Deurne MA1 5 3 1 0 4 7 17 0
8 Gemert MA1 5 0 0 0 5 7 18 0
  2e klasse 
  MA1-Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Maastricht MA2 10 25 8 1 1 46 25 0
2 Mierlo MA1 10 22 7 1 2 44 27 0
3 Boxmeer MA1 10 12 4 0 6 35 36 0
4 DVS MA1 10 11 3 2 5 37 45 0
5 Scoop MA1 10 10 3 1 6 30 42 0
6 Venlo MA2 10 7 2 1 7 25 42 0
  1e klasse 
  MA2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Uden MA3 5 10 3 1 1 18 6 0
2 Den Bosch MA6 5 10 3 1 1 14 6 0
3 Boxmeer MA2 5 10 3 1 1 12 10 0
4 Heesch MA2 5 9 3 0 2 6 7 0
5 Mill MA1 5 8 2 2 1 12 8 0
6 Rosmalen MA4 5 4 1 1 3 8 13 0
7 Oss MA6 5 4 1 1 3 9 18 0
8 Berlicum MA3 5 1 0 1 4 7 18 0
  5e klasse 
  MA2-Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Gemert MA3 12 29 9 2 1 59 24 0
2 Helmond MA4 10 24 7 3 0 55 14 0
3 Geldrop MA5 12 19 5 4 3 53 41 0
4 Boxmeer MA2 10 17 5 2 3 36 26 0
5 Venray MA2 10 10 2 4 4 27 31 0
6 Mierlo MA4 12 7 2 1 9 23 57 0
7 Tegelen MA4 12 3 1 0 11 16 76 0
  4e klasse 
  MB1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Bommelerwaard MB1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Boxmeer MB1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Heesch MB1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Oss MB2 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Rosmalen MB2 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Uden MB1 0 0 0 0 0 0 0 0
  2e klasse 
  MB1-Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 HCAS MB1 11 22 6 4 1 35 24 0
2 Nova MB1 12 21 6 3 3 43 23 0
3 Boxmeer MB1 12 21 6 3 3 33 27 0
4 Scoop MB1 12 19 5 4 3 40 32 0
5 Concordia MB1 10 12 3 3 4 26 24 0
6 Best MB1 12 12 3 3 6 37 48 0
7 Oranje-Rood MB4 11 2 0 2 9 18 54 0
  1e klasse 
  MB2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Bakel MB2 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Boxmeer MB2 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Deurne MB2 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Helmond MB3 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Horst MB3 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Oranje-Rood MB10 0 0 0 0 0 0 0 0
  4e klasse 
  MB2-Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Deurne MB2 10 30 10 0 0 53 18 0
2 Bakel MB1 10 19 6 1 3 37 21 0
3 Boxmeer MB2 10 14 4 2 4 29 23 0
4 Helmond MB3 10 12 4 0 6 24 35 0
5 Venlo MB3 10 12 3 3 4 25 28 0
6 Uden MB2 12 10 3 1 8 35 41 0
7 Boekel MB1 10 7 2 1 7 14 51 0
  3e klasse 
  MB3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Basko MB5 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Boxmeer MB3 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Eindhoven MB7 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Geldrop MB6 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Oranje-Rood MB11 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Oss MB6 0 0 0 0 0 0 0 0
  6e klasse 
  MB3-Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Concordia MB4 12 30 9 3 0 60 20 0
2 Nova MB5 10 23 7 2 1 39 15 0
3 Eersel MB4 12 22 7 1 4 51 38 0
4 Boxmeer MB3 12 16 4 4 4 50 35 0
5 Geldrop MB5 10 11 3 2 5 29 31 0
6 Eindhoven MB8 12 5 1 2 9 18 70 0
7 Oranje-Rood MB13 10 3 1 0 9 13 51 0
  5e klasse 
  MB4 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Boxmeer MB4 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Geel-Zwart MB4 0 0 0 0 0 0 0 0
3 HDL MB2 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Heesch MB3 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Oedenrode MB3 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Uden MB5 0 0 0 0 0 0 0 0
  5e klasse 
  MB4-Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Oranje-Rood MB11 10 23 7 2 1 64 24 0
2 Gemert MB5 10 23 7 2 1 59 27 0
3 Boxmeer MB4 10 17 5 2 3 49 32 0
4 Son MB3 10 13 4 1 5 29 32 0
5 Mierlo MB5 10 7 2 1 7 27 37 0
6 HOCO MB7 10 3 1 0 9 17 93 0
  5e klasse 
  MC1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Boxmeer MC1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Concordia MC1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 HCAS MC1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Horst MC1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Meerssen MC1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Mierlo MC1 0 0 0 0 0 0 0 0
  1e klasse 
  MC1 -Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Uden MC1 12 36 12 0 0 57 30 0
2 Venlo MC1 10 21 7 0 3 39 21 0
3 Gemert MC1 10 19 6 1 3 42 25 0
4 Heeze MC1 12 17 5 2 5 37 36 0
5 HOD MC21c 12 13 4 1 7 43 49 0
6 Boxmeer MC1 12 5 1 2 9 22 53 0
7 Boekel MC1 10 3 1 0 9 23 49 0
  1e klasse 
  MC2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Gemert MC4 1 3 1 0 0 7 1 0
2 Boxmeer MC2 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Geel-Zwart MC5 0 0 0 0 0 0 0 0
4 HDL MC2 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Uden MC5 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Heesch MC3 1 0 0 0 1 1 7 0
  5e klasse 
  MC2-Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Mierlo MC4 12 34 11 1 0 73 14 0
2 Deurne MC2 12 26 8 2 2 66 32 0
3 Oranje-Rood MC8 12 25 8 1 3 40 30 0
4 Helmond MC3 12 15 5 0 7 35 44 0
5 Geldrop MC4 12 12 4 0 8 22 38 0
6 Son MC3 12 7 2 1 9 19 63 0
7 Boxmeer MC2 12 4 1 1 10 19 53 0
  4e klasse 
  MC3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Boxmeer MC3 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Den Bosch MC9 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Dommel MC4 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Heesch MC4 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Hopbel MC3 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Rosmalen MC5 0 0 0 0 0 0 0 0
  5e klasse 
  MC3-Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Boekel MC2 8 24 8 0 0 47 5 0
2 Gemert MC4 8 21 7 0 1 28 7 0
3 Bakel MC2 8 16 5 1 2 27 10 0
4 Boxmeer MC3 8 5 1 2 5 8 33 0
5 Venray MC2 8 2 0 2 6 5 34 0
6 Uden MC5 8 1 0 1 7 11 37 0
  5e klasse 
  MD1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Boxmeer MD1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Gemert MD1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Heesch MD1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Oss MD2 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Rosmalen MD3 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Venray MD1 0 0 0 0 0 0 0 0
  2e klasse 
  MD1 -Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Venlo MD1 12 36 12 0 0 69 20 0
2 Blerick MD1 10 20 6 2 2 45 21 0
3 Boxmeer MD1 10 16 5 1 4 41 42 0
4 Weert MD1 10 13 4 1 5 31 46 0
5 Tegelen MD1 10 11 3 2 5 29 33 0
6 Deurne MD1 10 7 2 1 7 27 42 0
7 Venray MD1 10 1 0 1 9 17 55 0
  2e klasse 
  MD2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Boekel MD2 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Boxmeer MD2 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Mierlo MD6 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Oranje-Rood MD12 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Oss MD6 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Tegelen MD4 0 0 0 0 0 0 0 0
  6e klasse 
  MD2 -Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Bakel MD2 12 36 12 0 0 74 16 0
2 Boxmeer MD2 12 24 8 0 4 54 42 0
3 Tegelen MD4 12 20 6 2 4 50 39 0
4 Uden MD5 12 15 5 0 7 50 60 0
5 Peel en Maas MD2 12 10 3 1 8 53 72 0
6 Eindhoven MD6 12 9 2 3 7 31 60 0
7 Venray md3 12 8 2 2 8 33 56 0
  5e klasse 
Jongste Jeugd 
  J8E1 
    1e klasse 
  M6E1 
    1e klasse 
  M8E1 
    1e klasse 
  Mix F1 
    1e klasse 
  Mix F2 
    1e klasse 
Senioren 
  Dames 1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Kromhouters D1 12 28 8 4 0 32 13 0
2 Wijchen D1 12 22 7 1 4 35 21 0
3 HCM D1 12 21 6 3 3 32 18 0
4 Arnhem D1 12 20 6 2 4 29 26 0
5 Zevenaar D1 12 20 6 2 4 31 32 0
6 Boxmeer D1 12 19 6 1 5 38 27 0
7 Almelo D1 12 19 6 1 5 30 22 0
8 Leusden D1 12 19 5 4 3 25 19 0
9 Apeldoorn D1 12 17 4 5 3 28 24 0
10 Bemmel D1 12 11 3 2 7 12 23 0
11 Ares D1 12 7 2 1 9 18 34 0
12 Deventer D1 12 0 0 0 12 4 55 0
  2e klasse 
  Dames 1 Silver Cup 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Apeliotes D1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Basko D1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Best D1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Boxmeer D1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Civicum D1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 DES D1 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Deurne D1 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Don Quishoot D1 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Geldrop D1 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Goirle D1 0 0 0 0 0 0 0 0
11 HCAS D1 0 0 0 0 0 0 0 0
12 HOD D1 0 0 0 0 0 0 0 0
13 Hopbel D1 0 0 0 0 0 0 0 0
14 MEP D1 0 0 0 0 0 0 0 0
15 Oirschot D1 0 0 0 0 0 0 0 0
16 Oss D1 0 0 0 0 0 0 0 0
17 Venlo D1 0 0 0 0 0 0 0 0
18 Zwart-Wit D1 0 0 0 0 0 0 0 0
  Silvercup - KO 
  Dames 1- Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Boxmeer D1 10 28 9 1 0 51 22 0
2 Venray D1 10 20 6 2 2 43 28 0
3 DVS D1 10 13 4 1 5 39 36 0
4 Uden D1 10 11 3 2 5 29 35 0
5 Gemert D1 10 7 1 4 5 25 50 0
6 Boekel D1 10 5 1 2 7 21 37 0
  2e klasse 
  Dames 2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Helmond D2 11 33 11 0 0 39 2 0
2 Oranje-Rood D4 11 19 6 1 4 27 13 0
3 Den Bosch D2 11 18 6 3 2 18 13 3
4 Weert D2 11 17 5 2 4 26 21 0
5 Tegelen D2 11 16 5 1 5 22 19 0
6 Maastricht D2 11 15 4 3 4 11 18 0
7 Eindhoven D3 11 14 4 2 5 22 26 0
8 Best D2 11 14 4 2 5 18 23 0
9 Hopbel D2 11 13 3 4 4 20 20 0
10 Boxmeer D2 11 9 2 3 6 11 25 0
11 Oranje-Rood D3 11 7 3 1 7 17 34 3
12 Don Quishoot D2 11 5 1 2 8 6 23 0
  Res. overgangsklasse 
  Dames 3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Civicum D2 11 33 11 0 0 75 11 0
2 Uden D3 12 31 10 1 1 72 12 0
3 Blerick D2 11 26 8 2 1 42 12 0
4 Eindhoven D6 11 24 8 0 3 57 20 0
5 Son D2 11 15 5 0 6 24 24 0
6 Peel en Maas D1 11 15 5 0 6 26 36 0
7 Tegelen D3 11 15 5 0 6 19 40 0
8 Boxmeer D3 11 13 4 1 6 21 35 0
9 Eersel D2 11 8 2 2 7 14 51 0
10 Oranje-Rood D9 11 7 2 1 8 10 25 0
11 Oss D6 11 7 2 1 8 16 60 0
12 Geldrop D4 12 2 0 2 10 10 60 0
  Res. 3e klasse 
  Dames 3- Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Eersel D1 10 27 9 0 1 48 19 0
2 Uden D2 10 22 7 1 2 37 23 0
3 Hopbel D3 10 19 6 1 3 23 15 0
4 Boxmeer D4 10 12 4 0 6 20 27 0
5 Deurne D2 12 11 3 2 7 25 41 0
6 Boxmeer D3 10 8 2 2 6 23 27 0
7 Oedenrode D3 10 5 1 2 7 12 36 0
  3e klasse 
  Dames 4 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Boxmeer D4 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Don Quishoot D9 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Helmond D5 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Hopbel D5 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Oedenrode D3 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Venray D2 0 0 0 0 0 0 0 0
  Res. 4e klasse 
  Dames 4- Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Eersel D1 10 27 9 0 1 48 19 0
2 Uden D2 10 22 7 1 2 37 23 0
3 Hopbel D3 10 19 6 1 3 23 15 0
4 Boxmeer D4 10 12 4 0 6 20 27 0
5 Deurne D2 12 11 3 2 7 25 41 0
6 Boxmeer D3 10 8 2 2 6 23 27 0
7 Oedenrode D3 10 5 1 2 7 12 36 0
  3e klasse 
  Heren 1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 MOP H1 11 31 10 1 0 49 21 0
2 Bommelerwaard H1 11 22 7 1 3 29 22 0
3 Horst H1 11 20 6 2 3 39 28 0
4 Don Quishoot H1 11 16 5 1 5 24 19 0
5 Oirschot H1 11 16 5 1 5 24 19 0
6 DVS H1 11 14 4 2 5 22 25 0
7 Kieviten H1 11 13 4 1 6 33 37 0
8 Tegelen H1 11 12 3 3 5 25 38 0
9 Boxmeer H1 10 10 3 1 6 28 36 0
10 HOCO H1 11 9 2 3 6 20 35 0
11 Waalwijk H1 11 8 2 2 7 24 37 0
  3e klasse 
  Heren 2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Venray H2 11 27 9 0 2 49 22 0
2 Uden H4 11 25 8 1 2 55 18 0
3 Helmond H6 11 24 8 0 3 35 24 0
4 Oranje-Rood H15 11 23 7 2 2 41 27 0
5 Mill H1 11 17 5 2 4 42 43 0
6 Blerick H4 11 15 5 0 6 20 31 0
7 Horst H2 11 15 4 3 4 33 29 0
8 Boxmeer H2 11 14 4 2 5 21 22 0
9 DVS H2 11 13 4 1 6 37 47 0
10 Oranje-Rood H14 11 9 2 3 6 21 34 0
11 Scoop H3 11 4 1 1 9 15 49 0
12 Bakel H1 11 3 0 3 8 18 41 0
  Res. 3e Klasse 
  Heren 3/J1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Boxmeer HJ1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Geel-Zwart HJ1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Geldrop HJ1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Helmond HJ2 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Uden HJ2 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Venray HJ1 0 0 0 0 0 0 0 0
  4e klasse 
  Heren Veteranen A 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 HCAS HA 10 25 8 1 1 51 17 0
2 Civicum HA 10 25 8 1 1 44 16 0
3 Son HA 10 25 8 1 1 36 22 0
4 Basko HA 10 20 6 2 2 32 14 0
5 Nuenen HB 10 19 6 1 3 37 24 0
6 Tegelen HA 10 16 5 1 4 30 28 0
7 Weert HA 9 10 3 1 5 16 23 0
8 Uden HA 9 6 2 0 7 22 37 0
9 Mierlo HA 10 4 1 1 8 17 46 0
10 Boxmeer HA 10 4 1 1 8 19 49 0
11 Eindhoven HB 10 3 1 0 9 18 46 0
  Veteranen 1e klasse 
  Heren Veteranen LX 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Basko HLA 11 23 7 2 2 35 14 0
2 Eindhoven HLA 11 23 7 2 2 29 14 0
3 Concordia HLA 12 23 7 2 3 29 14 0
4 HOD HLB 11 21 7 0 4 30 13 0
5 Oranje-Rood HLB 11 17 4 5 2 21 17 0
6 Boxmeer HLA 11 10 3 1 7 15 26 0
7 Mierlo HLA 12 7 2 1 9 13 35 0
8 Venlo HLA/Tegelen HLA 11 1 1 1 9 6 45 3
  veteranen 2e klasse 
Overig 
  G team 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Eindhoven G 1 5 13 4 1 0 18 9 0
2 Warande G1 5 8 2 2 1 17 16 0
3 Boxmeer G 1 4 3 1 0 3 8 11 0
4 Oss G 2 4 1 0 1 3 6 13 0
  Zuid