Hoofdsponsor

Sponsors

 Trainingsschema   maandag 26 oktober 2020   01:41
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
18:00 - 19:00 M8E1 Huib Rost 1 - AB
18:30 - 20:00 JC1 Civicum-Boxmeer Pieter van der Ligt 2 - AB
19:00 - 20:00 G team Moniek Molmans 1 - AB
19:00 - 20:30 MA2 Joyce van Oorschot 1 - CD
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
18:30 - 20:00 JB1 Civicum - Boxmeer Ov Training in Cuijk Trainer: Tom Heijl
19:00 - 20:00 JD1 Boxmeer - Civicum 1 - CD Training in Cuijk Trainer: H1/H2
19:00 - 20:00 JD2 Boxmeer - Civicum 2 Training in Cuijk Trainer: H1/H2
19:00 - 20:30 MC3 Marc Philips 1 - AB
19:00 - 20:30 MC4 Onno Siebel 1 - AB
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 Instroomgroep Peter Brands 1 - AB
17:00 - 18:30 MC2 Carlijn van Rijssel
Dirk Hendriks
Sara Basten
1 - CD
17:00 - 18:30 MD1 Peter Brands 2 - AB
17:30 - 18:30 M8E1 Huib Rost 2 - CD
18:00 - 19:00 Mix F1 Eric van 't Riet
Sieb van der Ligt
Floris Kroes
1 - B
18:00 - 19:00 MIX6E1 Eric van 't Riet
Sieb van der Ligt
Floris Kroes
1 - A
18:30 - 20:00 MA1 Eric Willems
Judith de Wit
1 - CD
18:30 - 20:00 MB1 Esmee Sommers
Elsemiek Görts
2 - CD
18:30 - 20:00 MC1 Peter Brands 2 - AB
19:00 - 20:30 JA1 Boxmeer - Civicum Ben Pieper 1 - AB
20:00 - 22:00 Dames 1 Raoul Bosman 1 - CD
20:00 - 21:30 Dames 2 Ørjan Philips 2 - CD
20:00 - 22:00 Dames trainingsleden Gerard Sonnemans 2 - AB
20:30 - 22:30 Heren 1 Peter Brands 1 - AB
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
18:00 - 19:00 M6E1 Kim Ibes-Stax
Nora Ermens
Yanthe de Loos
1 - CD
18:30 - 19:30 JD1 Boxmeer - Civicum Wernoud Euwens 2 - CD
18:30 - 19:30 JD2 Boxmeer - Civicum Bart van der Arend
Eric van 't Riet
Felice van Kraaij
2 - AB
19:00 - 20:30 JC1 Civicum-Boxmeer Pieter van der Ligt Ov Training in Cuijk
19:00 - 20:30 MC3 Linn Kniesmeijer 1 - CD
19:00 - 20:30 MC4 Gerard Sonnemans 1 - AB
19:30 - 21:00 JB1 Civicum - Boxmeer Urbain Kusters 2 - AB
19:30 - 21:00 MA3 Max van der Stoep
Wernoud Euwens
2 - CD
20:30 - 22:00 Heren trainingsleden Eric Maes 1
20:30 - 22:00 Heren Veteranen A 1
20:30 - 22:00 Heren Veteranen LX 1
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 MD1 Peter Brands 1 - AB
17:00 - 18:30 MC1 Peter Brands 1 - AB
17:00 - 18:30 MC2 Dirk Hendriks
Sara Basten
Carlijn van Rijssel
2 - AB
18:30 - 20:00 Dames 2 Ørjan Philips 1 - AB
18:30 - 20:00 MA1 Eric Willems
Judith de Wit
2 - CD
18:30 - 20:00 MB1 Esmee Sommers
Elsemiek Görts
1 - CD
18:30 - 20:00 MB2 Dirk Hendriks 2 - AB
20:00 - 22:00 Dames 1 Raoul Bosman 1 - CD
20:00 - 22:00 Dames 3 Pieter van der Ligt 2 - A
20:00 - 22:00 Dames 4 Pieter van der Ligt 2 - B
20:00 - 22:00 Heren 1 Michiel de Vos 1 - AB
20:30 - 22:00 Heren 2 Jan Willem Arts 2 - C
20:30 - 22:00 Heren 3 2 - D