Hoofdsponsor

Sponsors

terug naar vorige pagina


laat schema zien voor  

26 januari | Jeugd
Team Tegenstander Verzamel Reistijd Aanvang Locatie   Wed.Nr.
JD1 -Zaal   Hockey Geldrop JD2 13:20 

 

13:55  thuis  Hoogkoor, Het   33962  
Fluiten: Camilla van Haeren en Marijke Weren
Hoogkoor, Het
Koorstraat 1
5831GH BOXMEER
hal: veld 1
JD1 -Zaal   MHCV JD1 11:40 

 

12:15  thuis  Hoogkoor, Het   33757  
Fluiten: Floor van der Ligt en Renske Philips
Hoogkoor, Het
Koorstraat 1
5831GH BOXMEER
hal: veld 1
MB1-Zaal   HC Scoop MB1 17:20 

 

17:50  thuis  Schop, De   32701  
Schop, De
Lienderweg 66
5721CN ASTEN
hal: veld1
MB1-Zaal   HCAS MB1 18:10 

 

18:40  thuis  Schop, De   32906  
Schop, De
Lienderweg 66
5721CN ASTEN
hal: veld1
MB2-Zaal   M.H.C. Deurne MB2 14:35 

 

15:05  thuis  Udens College, Sporthal   33308  
Udens College, Sporthal
President Kennedylaan 22B
5402KD UDEN
hal: Veld 1
MB3-Zaal   Hockey Geldrop MB5 16:40 

 

17:15  thuis  Hoogkoor, Het   31046  
Fluiten: Amber Peters en Thom Groenewoud
Hoogkoor, Het
Koorstraat 1
5831GH BOXMEER
hal: veld 1
MB3-Zaal   Eersel MB4 18:20 

 

18:55  thuis  Hoogkoor, Het   31251  
Fluiten: Jasper Hetterscheid en Cas Roppe
Hoogkoor, Het
Koorstraat 1
5831GH BOXMEER
hal: veld 1
MD1 -Zaal   MHCV MD1 14:10 

 

14:45  thuis  Hoogkoor, Het   33637  
Fluiten: Ewoud Sigmond en Evelien van den Beld
Hoogkoor, Het
Koorstraat 1
5831GH BOXMEER
hal: veld 1
MB2-Zaal   Hockey Club Uden MB2 13:45 

 

14:15  uit  Udens College, Sporthal   33716  
Udens College, Sporthal
President Kennedylaan 22B
5402KD UDEN
hal: Veld 1
MC3-Zaal   HC Gemert MC4 12:05 

 

12:35  uit  Udens College, Sporthal   37907  
Udens College, Sporthal
President Kennedylaan 22B
5402KD UDEN
hal: Veld 1
MC3-Zaal   Hockey Club Uden MC5 12:55 

 

13:25  uit  Udens College, Sporthal   37903  
Udens College, Sporthal
President Kennedylaan 22B
5402KD UDEN
hal: Veld 1
MD1 -Zaal   HV Weert MD1 15:50 

 

16:25  uit  Hoogkoor, Het   33423  
Fluiten: Mathilde Meijerink en Max van der Stoep
Hoogkoor, Het
Koorstraat 1
5831GH BOXMEER
hal: veld 1


26 januari | Senioren
Team Tegenstander Verzamel Reistijd Aanvang Locatie   Wed.Nr.
ZAALBLOK   ZAAL Venray MD1 - Weert MD1 15:30 

 

15:35  thuis  Hoogkoor, Het   33193  
Fluiten: Michelle ten Brink en Dirk Hendriks
Hoogkoor, Het
Koorstraat 1
5831GH BOXMEER
hal: veld 1
ZAALBLOK   ZAAL Geldrop JD2 - Venray JD1 13:00 

 

13:05  thuis  Hoogkoor, Het   34161  
Fluiten: Margot van Iersel en Roosmarijn Brenninkmeijer
Hoogkoor, Het
Koorstraat 1
5831GH BOXMEER
hal: veld 1
ZAALBLOK   ZAAL Geldrop MB5 - Eersel MB4 18:00 

 

18:05  thuis  Hoogkoor, Het   30851  
Fluiten: Julian Peeters en Roos van Rijssel
Hoogkoor, Het
Koorstraat 1
5831GH BOXMEER
hal: veld 1
Dames 3- Zaal   M.H.C. Deurne D2 14:35 

 

15:40  thuis  Peelhorst, De   31897  
Peelhorst, De
St. Jozefstraat 70
5753AS DEURNE
hal: veld 2
Dames 1- Zaal   HC Gemert D1 15:00 

 

15:30  uit  Weert, De   27657  
Weert, De
Kruidenlaan 103
5803BE VENRAY
hal: Venray
Dames 1- Zaal   MHCV D1 13:20 

 

13:50  uit  Weert, De   27641  
Weert, De
Kruidenlaan 103
5803BE VENRAY
hal: Venray
Dames 3- Zaal   Sint Oedenrode D3 13:45 

 

14:50  uit  Peelhorst, De   32101  
Peelhorst, De
St. Jozefstraat 70
5753AS DEURNE
hal: veld 2
Dames 4- Zaal   SMHC De Hopbel D3 17:05 

 

17:35  uit  Udens College, Sporthal   32511  
Udens College, Sporthal
President Kennedylaan 22B
5402KD UDEN
hal: Veld 1
Dames 4- Zaal   Hockey Club Uden D2 16:15 

 

16:45  uit  Udens College, Sporthal   32923  
Udens College, Sporthal
President Kennedylaan 22B
5402KD UDEN
hal: Veld 1