Hoofdsponsor

Sponsors

terug naar vorige pagina


laat schema zien voor  

16 februari | Jeugd
Team Tegenstander Verzamel Reistijd Aanvang Locatie   Wed.Nr.
MB1-Zaal   R.H.C. Concordia MB1 11:40 

 

12:15  thuis  Hoogkoor, Het   33726  
Hoogkoor, Het
Koorstraat 1
5831GH BOXMEER
hal: veld 1
MB2-Zaal   Venlose Hockey Club MB3 15:50 

 

16:25  thuis  Hoogkoor, Het   35768  
Fluiten: Judith de Wit
Hoogkoor, Het
Koorstraat 1
5831GH BOXMEER
hal: veld 1
MB2-Zaal   Hockey Club Uden MB2 14:10 

 

14:45  thuis  Hoogkoor, Het   35973  
Hoogkoor, Het
Koorstraat 1
5831GH BOXMEER
hal: veld 1
MB3-Zaal   HC Eindhoven MB8 13:25 

 

14:50  thuis  Indoorsportcentrum   30226  
Indoorsportcentrum
Theo Koomenlaan 1
5644HZ EINDHOVEN
hal: veld 3, OR
MB4-Zaal   HOCO MB7 10:55 

 

12:20  thuis  Indoorsportcentrum   38117  
Indoorsportcentrum
Theo Koomenlaan 1
5644HZ EINDHOVEN
hal: veld 2, OR
MC3-Zaal   HC Gemert MC4 09:55 

 

10:50  thuis  Burcht, De   37893  
Burcht, De
Bernhardstraat 11
5427AM BOEKEL
hal: veld 2 / zaal B
MB1-Zaal   MHC Best MB1 13:20 

 

13:55  uit  Hoogkoor, Het   33523  
Hoogkoor, Het
Koorstraat 1
5831GH BOXMEER
hal: veld 1
MB3-Zaal   HC Oranje Rood MB13 12:35 

 

14:00  uit  Indoorsportcentrum   30619  
Let op: Uittenue mee!   
Indoorsportcentrum
Theo Koomenlaan 1
5644HZ EINDHOVEN
hal: veld 3, OR
MB4-Zaal   HC Oranje Rood MB11 10:05 

 

11:30  uit  Indoorsportcentrum   38106  
Let op: Uittenue mee!   
Indoorsportcentrum
Theo Koomenlaan 1
5644HZ EINDHOVEN
hal: veld 2, OR
MC3-Zaal   HC Boekel MC2 09:05 

 

10:00  uit  Burcht, De   37900  
Burcht, De
Bernhardstraat 11
5427AM BOEKEL
hal: veld 2 / zaal B
MD2 - Zaal   HOB Bakel MD2 08:00 

 

09:00  uit  Zand, Het   31766  
Zand, Het
Geneneind 2 E
5761RH BAKEL
hal: veld 1
MD2 - Zaal   Hockey Club Uden MD5 08:50 

 

09:50  uit  Zand, Het   31345  
Zand, Het
Geneneind 2 E
5761RH BAKEL
hal: veld 1


16 februari | Senioren
Team Tegenstander Verzamel Reistijd Aanvang Locatie   Wed.Nr.
ZAALBLOK   ZAAL Concordia MB1 - Best MB1 13:00 

 

13:05  thuis  Hoogkoor, Het   33318  
Hoogkoor, Het
Koorstraat 1
5831GH BOXMEER
hal: veld 1
ZAALBLOK   ZAAL Deurne D2 - Uden D2 18:00 

 

18:05  thuis  Hoogkoor, Het   35383  
Hoogkoor, Het
Koorstraat 1
5831GH BOXMEER
hal: veld 1
ZAALBLOK   ZAAL Venlo MB3 - Uden MB2 15:30 

 

15:35  thuis  Hoogkoor, Het   36180  
Hoogkoor, Het
Koorstraat 1
5831GH BOXMEER
hal: veld 1
Dames 4- Zaal   M.H.C. Deurne D2 16:40 

 

17:15  thuis  Hoogkoor, Het   34971  
Hoogkoor, Het
Koorstraat 1
5831GH BOXMEER
hal: veld 1
Dames 4- Zaal   Hockey Club Uden D2 18:20 

 

18:55  thuis  Hoogkoor, Het   35176  
Hoogkoor, Het
Koorstraat 1
5831GH BOXMEER
hal: veld 1
Dames 3- Zaal   Eersel D1 11:50 

 

13:30  uit  Kraanvogel, De   34561  
Kraanvogel, De
Hoolstraat 34
5521JN EERSEL
hal: veld 1
Dames 3- Zaal   SMHC De Hopbel D3 12:40 

 

14:20  uit  Kraanvogel, De   34356  
Kraanvogel, De
Hoolstraat 34
5521JN EERSEL
hal: veld 1