Hoofdsponsor

Sponsors

terug naar vorige pagina


laat schema zien voor  

2 februari | Jeugd
Team Tegenstander Verzamel Reistijd Aanvang Locatie   Wed.Nr.
JC1-Zaal   HOCKEY HEEZE JC1 16:40 

 

17:15  thuis  Hoogkoor, Het   34103  
Fluiten: Susanne van Lierop-crommentuijn en Sjoerd van Lierop
Hoogkoor, Het
Koorstraat 1
5831GH BOXMEER
hal: veld 1
JC1-Zaal   HV Weert JC2 15:00 

 

15:35  thuis  Hoogkoor, Het   33898  
Fluiten: Wieke van Bergen en Simone van Breda
Hoogkoor, Het
Koorstraat 1
5831GH BOXMEER
hal: veld 1
MA2-Zaal   HC Helmond MA4 17:10 

 

17:40  thuis  Suytkade   33376  
Suytkade
Scheepsboulevard 2
5705KZ HELMOND
hal: Veld 2, Helmond
MC3-Zaal   HOB Bakel MC2 11:40 

 

12:15  thuis  Hoogkoor, Het   37895  
Fluiten: Grechiel van der Woude en Dirk van Bergen
Hoogkoor, Het
Koorstraat 1
5831GH BOXMEER
hal: veld 1
MC3-Zaal   MHCV MC2 14:10 

 

14:45  thuis  Hoogkoor, Het   37894  
Fluiten: Merel Henst en Jessica Kanters
Hoogkoor, Het
Koorstraat 1
5831GH BOXMEER
hal: veld 1
MD2 - Zaal   Hockeyclub Peel & Maas MD2 08:50 

 

09:50  thuis  Zand, Het   32598  
Zand, Het
Geneneind 2 E
5761RH BAKEL
hal: veld 1
MD2 - Zaal   HOB Bakel MD2 08:00 

 

09:00  thuis  Zand, Het   32803  
Zand, Het
Geneneind 2 E
5761RH BAKEL
hal: veld 1
JD1 -Zaal   Hockey Geldrop JD2 11:30 

 

12:00  uit  Coevering, De   34571  
Coevering, De
Winkelcentrum Coevering 32
5665GA GELDROP
hal: Geldrop
JD1 -Zaal   HCAS JD1 12:20 

 

12:50  uit  Coevering, De   34362  
Coevering, De
Winkelcentrum Coevering 32
5665GA GELDROP
hal: Geldrop
MA2-Zaal   Tegelen MA4 16:20 

 

16:50  uit  Suytkade   33159  
Suytkade
Scheepsboulevard 2
5705KZ HELMOND
hal: Veld 2, Helmond
MB2-Zaal   HC Boekel MB1 10:35 

 

11:30  uit  Burcht, De   28382  
Burcht, De
Bernhardstraat 11
5427AM BOEKEL
hal: veld 2 / zaal B
MB2-Zaal   HC Helmond MB3 11:25 

 

12:20  uit  Burcht, De   28794  
Burcht, De
Bernhardstraat 11
5427AM BOEKEL
hal: veld 2 / zaal B
MC1 -Zaal   H.O.D. MC21C 12:15 

 

12:50  uit  Rijnbeekhal   34257  
Rijnbeekhal
Rijnbeekstraat 1
5913GA VENLO
hal: Venlo
MC1 -Zaal   Venlose Hockey Club MC1 11:25 

 

12:00  uit  Rijnbeekhal   33871  
Rijnbeekhal
Rijnbeekstraat 1
5913GA VENLO
hal: Venlo


2 februari | Senioren
Team Tegenstander Verzamel Reistijd Aanvang Locatie   Wed.Nr.
ZAALBLOK   ZAAL Bakel MC2 - Gemert MC4 13:00 

 

13:05  thuis  Hoogkoor, Het   37889  
Fluiten: Linn Kniesmeijer en Simone Bongarts
Hoogkoor, Het
Koorstraat 1
5831GH BOXMEER
hal: veld 1
ZAALBLOK   ZAAL Gemert MC4 - Venray MC2 13:50 

 

13:55  thuis  Hoogkoor, Het   37911  
Fluiten: Erin Arts en Merle Philips
Hoogkoor, Het
Koorstraat 1
5831GH BOXMEER
hal: veld 1
ZAALBLOK   ZAAL Heeze JC1 - Weert JC2 16:20 

 

16:25  thuis  Hoogkoor, Het   34304  
Fluiten: Isa van den Hork en Margot van Iersel
Hoogkoor, Het
Koorstraat 1
5831GH BOXMEER
hal: veld 1
Dames 1- Zaal   HC Boekel D1 10:50 

 

11:45  thuis  Molenbroek   27489  
Molenbroek
Sportlaan 5
5421SK GEMERT
hal: veld 1 / Hal 2
Dames 1- Zaal   Hockey Club Uden D1 13:20 

 

14:15  thuis  Molenbroek   27477  
Molenbroek
Sportlaan 5
5421SK GEMERT
hal: veld 1 / Hal 2