Hoofdsponsor

Sponsors

terug naar vorige pagina


laat schema zien voor  

23 december | Jeugd
Team Tegenstander Verzamel Reistijd Aanvang Locatie   Wed.Nr.
JD1 -Zaal   Hockeyclub Blerick /Tegelen JD3 13:20 

 

13:55  thuis  Hoogkoor, Het   28784  
Fluiten: Julian Peeters en Max van der Stoep
Hoogkoor, Het
Koorstraat 1
5831GH BOXMEER
hal: veld 1
JD1 -Zaal   HC Oranje Rood Oranje-Rood JD8 11:40 

 

12:15  thuis  Hoogkoor, Het   28562  
Fluiten: Lucas Esmeijer en Mats Hendriks
Hoogkoor, Het
Koorstraat 1
5831GH BOXMEER
hal: veld 1
MB2 -Zaal   MHCV MB2 18:20 

 

18:55  thuis  Hoogkoor, Het   34110  
Fluiten: Wim Simmelink en Norbert Molmans
Hoogkoor, Het
Koorstraat 1
5831GH BOXMEER
hal: veld 1
MB2 -Zaal   Hockey Club Uden MB4 16:40 

 

17:15  thuis  Hoogkoor, Het   33887  
Fluiten: Twan Jacobs en Sjoerd van Lierop
Hoogkoor, Het
Koorstraat 1
5831GH BOXMEER
hal: veld 1
MB3 -Zaal   HCAS MB4 11:50 

 

12:20  thuis  Egerbos   36576  
Egerbos
Drie Decembersingel 34
5922BD VENLO
hal: veld 1, Blerick
MC3 -Zaal   Tegelen MC4 14:10 

 

14:45  thuis  Hoogkoor, Het   34724  
Fluiten: Sofie Abels en Wieke van Bergen
Hoogkoor, Het
Koorstraat 1
5831GH BOXMEER
hal: veld 1
MC3 -Zaal   Hockeyclub Blerick MC4 15:50 

 

16:25  thuis  Hoogkoor, Het   34946  
Fluiten: Emma Leerkamp en Floor Oosterkamp
Hoogkoor, Het
Koorstraat 1
5831GH BOXMEER
hal: veld 1
MD3 -Zaal   HC Mierlo MD5 08:25 

 

09:50  thuis  Kievit, De   28173  
Kievit, De
Linze 13
5667AH GELDROP
hal: Geldrop
MD4 -Zaal   Hockeyclub Peel & Maas MD2 08:35 

 

09:50  thuis  Hongerman   29730  
Hongerman
Hoge Brake 3
5672GJ NUENEN
hal: veld 1
MB3 -Zaal   Hockeyclub Blerick MB3 11:00 

 

11:30  uit  Egerbos   37028  
Egerbos
Drie Decembersingel 34
5922BD VENLO
hal: veld 1, Blerick
MD3 -Zaal   Hockey Geldrop MD4 09:15 

 

10:40  uit  Kievit, De   27962  
Kievit, De
Linze 13
5667AH GELDROP
hal: Geldrop
MD4 -Zaal   Nuenen MD4 07:45 

 

09:00  uit  Hongerman   30177  
Hongerman
Hoge Brake 3
5672GJ NUENEN
hal: veld 1


23 december | Senioren
Team Tegenstander Verzamel Reistijd Aanvang Locatie   Wed.Nr.
ZAALBLOK   ZAAL Blerick MC4 - Tegelen MC4 15:30 

 

15:35  thuis  Hoogkoor, Het   34488  
Fluiten: Anouk Hendriks en Mila van Kraaij
Hoogkoor, Het
Koorstraat 1
5831GH BOXMEER
hal: veld 1
ZAALBLOK   ZAAL Venray MB2 - Uden MB4 18:00 

 

18:05  thuis  Hoogkoor, Het   34328  
Fluiten: Wim Simmelink en Twan Jacobs
Hoogkoor, Het
Koorstraat 1
5831GH BOXMEER
hal: veld 1
ZAALBLOK   ZAAL Oranje-Rood JD8 - Blerick/Tegelen JD3 13:00 

 

13:05  thuis  Hoogkoor, Het   28323  
Fluiten: Philip Jacobs en Lars Ligtenberg
Hoogkoor, Het
Koorstraat 1
5831GH BOXMEER
hal: veld 1
D3-Zaal   Eersel D3 11:25 

 

12:50  thuis  Pompenmaker, De   27594  
Pompenmaker, De
Ten Borchwardplein 4
5591ML HEEZE
hal: veld 1
D3-Zaal   HOCKEY HEEZE D4 10:35 

 

12:00  uit  Pompenmaker, De   27588  
Pompenmaker, De
Ten Borchwardplein 4
5591ML HEEZE
hal: veld 1