Hoofdsponsor

Sponsors

terug naar vorige pagina


laat schema zien voor  

22 december | Jeugd
Team Tegenstander Verzamel Reistijd Aanvang Locatie   Wed.Nr.
MC1 -Zaal   Hockey Club Uden MC1 14:10 

 

14:45  thuis  Hoogkoor, Het   35111  
Fluiten: Amber Peters en Roos van Rijssel
Hoogkoor, Het
Koorstraat 1
5831GH BOXMEER
hal: veld 1
MC1 -Zaal   HC Gemert MC1 15:50 

 

16:25  thuis  Hoogkoor, Het   35316  
Fluiten: Wim Simmelink en Merle Philips
Hoogkoor, Het
Koorstraat 1
5831GH BOXMEER
hal: veld 1
MC3-Zaal   HC Boekel MC2 09:40 

 

10:40  thuis  Zand, Het   37896  
Zand, Het
Geneneind 2 E
5761RH BAKEL
hal: veld 1
MD1 -Zaal   HV Weert MD1 11:40 

 

12:15  thuis  Hoogkoor, Het   29127  
Fluiten: Sofie Middelhoek en Moniek Molmans
Hoogkoor, Het
Koorstraat 1
5831GH BOXMEER
hal: veld 1
MD1 -Zaal   M.H.C. Deurne MD1 13:20 

 

13:55  thuis  Hoogkoor, Het   29332  
Fluiten: Michelle ten Brink en Cécile Urlings
Hoogkoor, Het
Koorstraat 1
5831GH BOXMEER
hal: veld 1
JC1-Zaal   HC Eindhoven JC3 12:40 

 

13:10  uit  Meerrijk   30412  
Meerrijk
Meerbos 4
5658LA EINDHOVEN
hal: Veld 1
JC1-Zaal   HV Weert JC2 11:50 

 

12:20  uit  Meerrijk   30205  
Meerrijk
Meerbos 4
5658LA EINDHOVEN
hal: Veld 1
MB3-Zaal   Eersel MB4 14:20 

 

14:50  uit  Meerrijk   34310  
Meerrijk
Meerbos 4
5658LA EINDHOVEN
hal: Veld 1
MB3-Zaal   HC Eindhoven MB8 13:30 

 

14:00  uit  Meerrijk   33916  
Meerrijk
Meerbos 4
5658LA EINDHOVEN
hal: Veld 1
MC3-Zaal   HOB Bakel MC2 10:30 

 

11:30  uit  Zand, Het   37891  
Zand, Het
Geneneind 2 E
5761RH BAKEL
hal: veld 1


22 december | Senioren
Team Tegenstander Verzamel Reistijd Aanvang Locatie   Wed.Nr.
ZAALBLOK   ZAAL Uden MC1 - Gemert MC1 15:30 

 

15:35  thuis  Hoogkoor, Het   35513  
Fluiten: Wim Simmelink en Renée van der Valk
Hoogkoor, Het
Koorstraat 1
5831GH BOXMEER
hal: veld 1
ZAALBLOK   ZAAL Weert MD1 - Deurne MD1 13:00 

 

13:05  thuis  Hoogkoor, Het   28913  
Fluiten: Lise Koenen en Mathilde Meijerink
Hoogkoor, Het
Koorstraat 1
5831GH BOXMEER
hal: veld 1
ZAALBLOK   ZAAL Uden D2 - Oedenrode D3 18:00 

 

18:05  thuis  Hoogkoor, Het   28618  
Fluiten: Joyce van Dam en Roosmarijn Brenninkmeijer
Hoogkoor, Het
Koorstraat 1
5831GH BOXMEER
hal: veld 1
Dames 3- Zaal   Sint Oedenrode D3 16:40 

 

17:15  thuis  Hoogkoor, Het   28207  
Fluiten: Leonoor van den Beld en Renee Broeren
Hoogkoor, Het
Koorstraat 1
5831GH BOXMEER
hal: veld 1
Dames 3- Zaal   Hockey Club Uden D2 18:20 

 

18:55  thuis  Hoogkoor, Het   28412  
Fluiten: Isabel Dousi en Merel Verstraaten
Hoogkoor, Het
Koorstraat 1
5831GH BOXMEER
hal: veld 1