Hoofdsponsor

Sponsors

Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 3 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast

zaterdag 9 maart 2019
Tijd T/U Team Tegen team
- Thuis M8E1 MHC Wijchen M8E4
- Thuis J8E1 HCM Arnhem J8E1
- Thuis J8E2 MHCBeuningen J8E1
terug naar vorige pagina


laat schema zien voor  

24 februari | Jeugd
Team Tegenstander Verzamel Reistijd Aanvang Locatie   Wed.Nr.
MA1 -Zaal   HC Helmond MA4 14:10 

 

14:45  thuis  Hoogkoor, Het   29045  
Fluiten: Joost de Best en Sjoerd van Lierop
Hoogkoor, Het
Koorstraat 1
5831GH BOXMEER
hal: veld 1
MC1 -Zaal   MHC Best MC1 11:40 

 

12:15  thuis  Hoogkoor, Het   29136  
Fluiten: Dirk van Bergen en Cas Roppe
Hoogkoor, Het
Koorstraat 1
5831GH BOXMEER
hal: veld 1
MA1 -Zaal   MHCV MA1 15:50 

 

16:25  uit  Hoogkoor, Het   29473  
Fluiten: Freek van den Bosch en Twan Jacobs
Hoogkoor, Het
Koorstraat 1
5831GH BOXMEER
hal: veld 1
MC1 -Zaal   Hockeyclub 's-Hertogenbosch MC3 13:20 

 

13:55  uit  Hoogkoor, Het   29547  
Fluiten: Margot van Iersel en Roos Geurts
Hoogkoor, Het
Koorstraat 1
5831GH BOXMEER
hal: veld 1


24 februari | Senioren
Team Tegenstander Verzamel Reistijd Aanvang Locatie   Wed.Nr.
ZAALBLOK   ZAAL Best MC1 - Den Bosch MC3 13:00 

 

13:05  thuis  Hoogkoor, Het   29359  
Fluiten: Merle Philips en C├ęcile Urlings
Hoogkoor, Het
Koorstraat 1
5831GH BOXMEER
hal: veld 1
ZAALBLOK   ZAAL Helmond MA4 - Venray MA1 15:30 

 

15:35  thuis  Hoogkoor, Het   29259  
Fluiten: Twan Jacobs en Guy van de Weijer
Hoogkoor, Het
Koorstraat 1
5831GH BOXMEER
hal: veld 1
ZAALBLOK   ZAAL Liempde D2 - Don Quishoot D7 18:00 

 

18:05  thuis  Hoogkoor, Het   28093  
Fluiten: Sjoerd van Lierop en Wim Simmelink
Hoogkoor, Het
Koorstraat 1
5831GH BOXMEER
hal: veld 1
D3-Zaal   Hockeyclub Blerick D2 08:40 

 

10:20  thuis  Kraanvogel, De   27510  
Kraanvogel, De
Hoolstraat 34
5521JN EERSEL
hal: veld 1
D4-Zaal   Liempde D2 18:20 

 

18:55  thuis  Hoogkoor, Het   27865  
Fluiten: Wim Simmelink en Norbert Molmans
Hoogkoor, Het
Koorstraat 1
5831GH BOXMEER
hal: veld 1
D4-Zaal   Don Quishoot D7 16:40 

 

17:15  thuis  Hoogkoor, Het   27638  
Fluiten: Philip Jacobs en Lucas Esmeijer
Hoogkoor, Het
Koorstraat 1
5831GH BOXMEER
hal: veld 1
D1   HC Gemert D1  

20 

12:30  uit   route    
Oefenwedstrijd.
D3-Zaal   Eersel D3 09:30 

20 

11:10  uit  Kraanvogel, De   27496  
Kraanvogel, De
Hoolstraat 34
5521JN EERSEL
hal: veld 1