Hoofdsponsor

Sponsors

terug naar vorige pagina


laat schema zien voor  

9 februari | Jeugd
Team Tegenstander Verzamel Reistijd Aanvang Locatie   Wed.Nr.
JC1-Zaal   V.M.H.C. Basko JC2 11:40 

 

12:15  thuis  Hoogkoor, Het   28363  
Hoogkoor, Het
Koorstraat 1
5831GH BOXMEER
hal: veld 1
JC1-Zaal   HC Oranje Rood JC7 13:20 

 

13:55  thuis  Hoogkoor, Het   28568  
Hoogkoor, Het
Koorstraat 1
5831GH BOXMEER
hal: veld 1
MA2-Zaal   MHCV MA2 13:50 

 

14:20  thuis  Suytkade   28866  
Suytkade
Scheepsboulevard 2
5705KZ HELMOND
hal: Veld 2, Helmond
MB2-Zaal   HC Helmond MB3 14:10 

 

14:45  thuis  Hoogkoor, Het   29618  
Hoogkoor, Het
Koorstraat 1
5831GH BOXMEER
hal: veld 1
MC3-Zaal   Hockey Club Uden MC5 15:50 

 

16:20  thuis  Weert, De   37892  
Weert, De
Kruidenlaan 103
5803BE VENRAY
hal: Venray
MA2-Zaal   HC Helmond MA4 13:00 

 

13:30  uit  Suytkade   29077  
Suytkade
Scheepsboulevard 2
5705KZ HELMOND
hal: Veld 2, Helmond
MB2-Zaal   HOB Bakel MB1 15:50 

 

16:25  uit  Hoogkoor, Het   30024  
Hoogkoor, Het
Koorstraat 1
5831GH BOXMEER
hal: veld 1
MC3-Zaal   MHCV MC2 16:40 

 

17:10  uit  Weert, De   37914  
Weert, De
Kruidenlaan 103
5803BE VENRAY
hal: Venray
MD1 -Zaal   Hockeyclub Blerick MD1 10:50 

 

11:20  uit  Weert, De   36097  
Weert, De
Kruidenlaan 103
5803BE VENRAY
hal: Venray
MD1 -Zaal   MHCV MD1 11:40 

 

12:10  uit  Weert, De   35858  
Weert, De
Kruidenlaan 103
5803BE VENRAY
hal: Venray


9 februari | Senioren
Team Tegenstander Verzamel Reistijd Aanvang Locatie   Wed.Nr.
ZAALBLOK   ZAAL Oranje-Rood JC7 - Basko JC2 13:00 

 

13:05  thuis  Hoogkoor, Het   28761  
Hoogkoor, Het
Koorstraat 1
5831GH BOXMEER
hal: veld 1
ZAALBLOK   ZAAL Oedenrode D3 - Eersel D1 18:00 

 

18:05  thuis  Hoogkoor, Het   30666  
Hoogkoor, Het
Koorstraat 1
5831GH BOXMEER
hal: veld 1
ZAALBLOK   ZAAL Helmond MB3 - Bakel MB1 15:30 

 

15:35  thuis  Hoogkoor, Het   29819  
Hoogkoor, Het
Koorstraat 1
5831GH BOXMEER
hal: veld 1
D1   !Oefenwedstrijd Best D1  

 

11:00  thuis  Veld 1    
Dames 3- Zaal   SMHC De Hopbel D3 14:35 

 

15:05  thuis  Udens College, Sporthal   31282  
Udens College, Sporthal
President Kennedylaan 22B
5402KD UDEN
hal: Veld 1
Dames 4- Zaal   Eersel D1 18:20 

 

18:55  thuis  Hoogkoor, Het   31076  
Hoogkoor, Het
Koorstraat 1
5831GH BOXMEER
hal: veld 1
Dames 4- Zaal   Sint Oedenrode D3 16:40 

 

17:15  thuis  Hoogkoor, Het   30871  
Hoogkoor, Het
Koorstraat 1
5831GH BOXMEER
hal: veld 1
Dames 3- Zaal   Hockey Club Uden D2 15:25 

15:55  uit  Udens College, Sporthal   31488  
Udens College, Sporthal
President Kennedylaan 22B
5402KD UDEN
hal: Veld 1