Hoofdsponsor

Sponsors

Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 2 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast

dinsdag 30 november 2021
Alle thuiswedstrijden van dinsdag 30 november 2021 zijn afgelast
terug naar vorige pagina


laat schema zien voor  

12 december | Jeugd
Team Tegenstander Verzamel Reistijd Aanvang Locatie   Wed.Nr.
JC2 Zaal   HC Delta Venlo JC3 11:40 

 

12:15  thuis  Hoogkoor, Het   31465  
Hoogkoor, Het
Koorstraat 1
5831GH BOXMEER
hal: veld 1
JC2 Zaal   MHC MEP JC3 13:20 

 

13:55  thuis  Hoogkoor, Het   31467  
Hoogkoor, Het
Koorstraat 1
5831GH BOXMEER
hal: veld 1
MA1 Zaal   HC Mierlo MA1 16:40 

 

17:15  thuis  Hoogkoor, Het   27865  
Hoogkoor, Het
Koorstraat 1
5831GH BOXMEER
hal: veld 1
MA1 Zaal   HC Eersel MA1 18:20 

 

18:55  thuis  Hoogkoor, Het   27867  
Hoogkoor, Het
Koorstraat 1
5831GH BOXMEER
hal: veld 1
MB1 Zaal   Rosmalen MB2 14:10 

 

14:45  thuis  Hoogkoor, Het   29689  
Hoogkoor, Het
Koorstraat 1
5831GH BOXMEER
hal: veld 1
MC2 Zaal   HC Gemert MC5 15:40 

 

16:35  thuis  Burcht, De   35416  
Burcht, De
Bernhardstraat 11
5427AM BOEKEL
hal: veld 2 / zaal B
MB1 Zaal   HC Gemert MB1 15:50 

 

16:25  uit  Hoogkoor, Het   29682  
Hoogkoor, Het
Koorstraat 1
5831GH BOXMEER
hal: veld 1
MC2 Zaal   HC Boekel MC3 14:50 

 

15:45  uit  Burcht, De   35474  
Burcht, De
Bernhardstraat 11
5427AM BOEKEL
hal: veld 2 / zaal B
MD2 Zaal   MHC Best MD3 12:40 

 

13:50  uit  Bunders, De   33800  
Bunders, De
De Bunders 1
5467JZ VEGHEL
hal: Geel-Zwart
MD2 Zaal   V.M.H.C. Geel-Zwart MD3 11:50 

 

13:00  uit  Bunders, De   33794  
Bunders, De
De Bunders 1
5467JZ VEGHEL
hal: Geel-Zwart


12 december | Senioren
Team Tegenstander Verzamel Reistijd Aanvang Locatie   Wed.Nr.
ZAALBLOK   ZAAL Rosmalen MB2 - Gemert MB1 15:30 

 

15:35  thuis  Hoogkoor, Het   29676  
Hoogkoor, Het
Koorstraat 1
5831GH BOXMEER
hal: veld 1
ZAALBLOK   ZAAL Delta Venlo JC3 - MEP JC3 13:00 

 

13:05  thuis  Hoogkoor, Het   31462  
Hoogkoor, Het
Koorstraat 1
5831GH BOXMEER
hal: veld 1
ZAALBLOK   ZAAL Eersel MA1 - Mierlo MA1 18:00 

 

18:05  thuis  Hoogkoor, Het   27868  
Hoogkoor, Het
Koorstraat 1
5831GH BOXMEER
hal: veld 1
D3 Zaal   Hockeyclub Peel & Maas D1 15:35 

 

16:40  thuis  Stichting Sporthallen Helden   26065  
Stichting Sporthallen Helden
Piushof 137
5981VW PANNINGEN
hal: Peel en Maas
D2 Zaal   MHC Best D2 15:55 

 

17:20  uit  Indoorsportcentrum   26178  
Indoorsportcentrum
Theo Koomenlaan 1
5644HZ EINDHOVEN
hal: veld 1, OR
D2 Zaal   HC Oranje Rood D5 16:45 

 

18:10  uit  Indoorsportcentrum   26162  
Let op: Uittenue mee!   
Indoorsportcentrum
Theo Koomenlaan 1
5644HZ EINDHOVEN
hal: veld 1, OR
D3 Zaal   HC Oranje Rood D17 14:45 

 

15:50  uit  Stichting Sporthallen Helden   26050  
Let op: Uittenue mee!   
Stichting Sporthallen Helden
Piushof 137
5981VW PANNINGEN
hal: Peel en Maas