Hoofdsponsor

Sponsors

terug naar vorige pagina


laat schema zien voor  

28 september | Jeugd
Team Tegenstander Verzamel Reistijd Aanvang Locatie   Wed.Nr.
MA1   M.H.C. Deurne MA1 14:30 

 

15:00  thuis  Veld 1   4811  
Fluiten: Fleur de Best en Judith de Wit
MB1   Mixed Hockey Club Heesch MB1 12:30 

 

13:15  thuis  Veld 1   5526  
Fluiten: Guy van de Weijer en Wim Simmelink
MB2   Tegelen MB2 14:00 

 

14:30  thuis  Veld 2   5528  
Fluiten: Julia Bongarts en Roosmarijn Brenninkmeijer
MC1   Rosmalen MC2 10:40 

 

11:30  thuis  Veld 1   12685  
Fluiten: Britt Coenen en Renee Broeren
MD1   Tegelen MD1 12:15 

 

12:45  thuis  Veld 2   11356  
Fluiten: C├ęcile Urlings en Hieke Verhoeven
MD2   Oss MD5 10:30 

 

11:00  thuis  Veld 2   11358  
Fluiten: Roos van Rijssel en Bibi Smedema
JA1   MHCV JA1 12:15 

15 

13:00  uit    route   14459  
JC1   MHCV JC1 11:30 

15 

12:15  uit    route   6528  
JD1   HC Oranje Rood JD6 14:20 

60 

15:50  uit    route   11287  
Let op: Uittenue mee!   
MA2   HC Mill MA1 13:40 

20 

14:30  uit    route   5101  
MB3   Hockey Club Uden MB5 11:45 

30 

12:45  uit    route   6077  
MB4   Hockeyclub Peel & Maas MB1 13:20 

35 

14:25  uit    route   5885  
MC2   Venlose Hockey Club MC3 11:50 

30 

12:50  uit    route   13052  
MC3   HC Horst MC3 11:10 

20 

12:00  uit    route   12866  


28 september | Jongste Jeugd
Team Tegenstander Verzamel Reistijd Aanvang Locatie   Wed.Nr.
Mix F1   C.M.H.C. CIVICUM MIX F1 10:00 

 

10:30  thuis  Veld 1   7678  
Fluiten: Taylee Willems en Maike Stiphout
M8E1   MHC Wijchen M8E2 09:30 

 

10:00  thuis  Veld 1   7160  
Fluiten: Jans Verstraaten en Anne Willems
M6E1   MHC Wijchen M6E4 09:30 

 

10:00  thuis  Veld 2   7473  
   KNHB: 2D (Tijd Gewijzigd 27-08)  
Fluiten: Suzanne Weren en Sara Basten
J8E1   HCM Arnhem J8E1 08:30 

09:00  uit    route   6502  


28 september | Overig
Team Tegenstander Verzamel Reistijd Aanvang Locatie   Wed.Nr.
G team   Oss G 2 11:25 

35 

12:30  uit    route   631