Hoofdsponsor

Sponsors

terug naar vorige pagina

Nog 6 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
5 mei 17965 HTCSON Hockey D2 (O)

10:15 10:45 thuis
12 mei 18324 HC Horst D3

12:10 13:00 uit route
19 mei 18520 SMHC De Hopbel D4

10:30 11:00 thuis
26 mei 18735 Tegelen D3

09:30 10:30 uit route
2 jun 19074 Hockey Geldrop D4

14:30 15:00 thuis
16 jun 16345 HC Oranje Rood D11

08:30 10:00 uit route
3 thuiswedstrijden en 3 uit-wedstrijden.

Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Hopbel D4 16 41 13 2 1 41 12 0
2 Cranendonck D2 16 37 11 4 1 41 11 0
3 Son D2 16 35 11 2 3 43 17 0
4 Deurne D2 16 28 9 1 6 37 26 0
5 Maastricht D4 16 23 7 2 7 25 16 0
6 Oranje-Rood D9 16 23 6 5 5 15 15 0
7 Geldrop D4 16 19 6 1 9 27 31 0
8 Tegelen D3 16 18 4 6 6 11 19 0
9 Eersel D2 16 18 4 6 6 17 30 0
10 Boxmeer D3 16 16 5 1 10 19 33 0
11 Horst D3 16 9 2 3 11 18 39 0
12 Oranje-Rood D11 16 3 0 3 13 13 58 0

  Maastricht D4Deurne D2 (O)Hopbel D4Tegelen D3Geldrop D4Horst D3Son D2 (O)Cranendonck D2 (O)Boxmeer D3Oranje-Rood D9Oranje-Rood D11Eersel D2
Maastricht D4   0-2 1-3 2-0 0-1 0-0 1-0 0-1 7-2
Deurne D2 (O) 3-2   0-2 6-1 0-1 2-0 2-1 5-2 1-4
Hopbel D4 2-0   1-0 4-2 5-0 2-0 3-0 3-0 3-0
Tegelen D3 0-0 1-3   0-0 0-3 0-0 0-0 3-1 0-2
Geldrop D4 2-4 0-0   4-2 4-2 0-2 1-0 1-0 1-2
Horst D3 0-2 1-2 1-2 0-4   1-2 0-5 0-0 6-0
Son D2 (O) 1-1 4-2 5-0 3-1 3-1   6-0 1-2 3-0 3-0
Cranendonck D2 (O) 2-1 4-0 2-2 2-0 2-1 2-2   4-1 4-1
Boxmeer D3 2-1 1-4 0-2 5-1 1-2   1-0 2-1 5-2
Oranje-Rood D9 0-1 2-1 1-1 2-1 1-0 3-1   2-2
Oranje-Rood D11 0-4 1-6 0-4 0-4 1-4 1-3   1-1
Eersel D2 0-3 0-1 1-1 2-1 3-3 0-7 0-0 0-0 0-0  

Uitslagen
ZONDAG 9 SEPTEMBER 2018
.. Cranendonck D2 (O) Hopbel D4 2-2 Definitief
.. Deurne D2 (O) Tegelen D3 0-2 Definitief
.. Eersel D2 Horst D3 3-3 Definitief
.. Maastricht D4 Geldrop D4 2-0 Definitief
.. Son D2 (O) Oranje-Rood D9 1-2 Definitief
.. Boxmeer D3 Oranje-Rood D11 2-1 Definitief
ZONDAG 16 SEPTEMBER 2018
.. Horst D3 Son D2 (O) 1-2 Definitief
.. Oranje-Rood D11 Maastricht D4 0-4 Definitief
.. Hopbel D4 Eersel D2 3-0 Definitief
.. Oranje-Rood D9 Boxmeer D3 3-1 Definitief
.. Geldrop D4 Deurne D2 (O) 2-4 Definitief
ZONDAG 23 SEPTEMBER 2018
.. Eersel D2 Tegelen D3 1-1 Definitief
.. Cranendonck D2 (O) Geldrop D4 2-1 Definitief
.. Deurne D2 (O) Oranje-Rood D11 5-2 Definitief
.. Maastricht D4 Boxmeer D3 1-0 Definitief
.. Son D2 (O) Hopbel D4 4-2 Definitief
ZONDAG 30 SEPTEMBER 2018
.. Hopbel D4 Horst D3 5-0 Definitief
.. Tegelen D3 Son D2 (O) 0-3 Definitief
.. Oranje-Rood D9 Maastricht D4 0-1 Definitief
.. Boxmeer D3 Deurne D2 (O) 1-4 Definitief
.. Oranje-Rood D11 Cranendonck D2 (O) 1-3 Definitief
ZONDAG 7 OKTOBER 2018
.. Deurne D2 (O) Maastricht D4 3-2 Definitief
.. Hopbel D4 Oranje-Rood D9 3-0 Definitief
.. Cranendonck D2 (O) Boxmeer D3 4-1 Definitief
.. Son D2 (O) Geldrop D4 3-1 Definitief
.. Eersel D2 Oranje-Rood D11 0-0 Definitief
ZONDAG 14 OKTOBER 2018
.. Boxmeer D3 Eersel D2 5-2 Definitief
.. Geldrop D4 Horst D3 4-2 Definitief
.. Oranje-Rood D11 Son D2 (O) 1-4 Definitief
.. Oranje-Rood D9 Deurne D2 (O) 2-1 Definitief
.. Tegelen D3 Hopbel D4 1-3 Definitief
.. Maastricht D4 Cranendonck D2 (O) 0-0 Definitief
ZONDAG 21 OKTOBER 2018
.. Horst D3 Oranje-Rood D9 0-0 Definitief
.. Geldrop D4 Eersel D2 1-2 Definitief
ZONDAG 28 OKTOBER 2018
.. Hopbel D4 Geldrop D4 4-2 Definitief
.. Cranendonck D2 (O) Deurne D2 (O) 4-0 Definitief
.. Eersel D2 Maastricht D4 0-3 Definitief
.. Son D2 (O) Boxmeer D3 6-0 Definitief
.. Tegelen D3 Oranje-Rood D9 0-0 Definitief
.. Horst D3 Oranje-Rood D11 6-0 Definitief
DINSDAG 30 OKTOBER 2018
.. Tegelen D3 Cranendonck D2 (O) 0-0 Definitief
ZONDAG 4 NOVEMBER 2018
.. Deurne D2 (O) Eersel D2 1-4 Definitief
.. Oranje-Rood D9 Cranendonck D2 (O) 1-0 Definitief
.. Geldrop D4 Tegelen D3 0-0 Definitief
.. Oranje-Rood D11 Hopbel D4 0-4 Definitief
.. Boxmeer D3 Horst D3 5-1 Definitief
.. Maastricht D4 Son D2 (O) 0-1 Definitief
ZONDAG 11 NOVEMBER 2018
.. Tegelen D3 Oranje-Rood D11 3-1 Definitief
.. Son D2 (O) Deurne D2 (O) 1-1 Definitief
.. Eersel D2 Cranendonck D2 (O) 0-7 Definitief
.. Geldrop D4 Oranje-Rood D9 1-0 Definitief
.. Hopbel D4 Boxmeer D3 3-0 Definitief
.. Horst D3 Maastricht D4 0-2 Definitief
ZONDAG 18 NOVEMBER 2018
.. Cranendonck D2 (O) Son D2 (O) 2-2 Definitief
.. Eersel D2 Oranje-Rood D9 0-0 Definitief
.. Deurne D2 (O) Horst D3 0-1 Definitief
.. Boxmeer D3 Tegelen D3 0-2 Definitief
.. Maastricht D4 Hopbel D4 1-3 Definitief
.. Oranje-Rood D11 Geldrop D4 0-4 Definitief
ZONDAG 25 NOVEMBER 2018
.. Son D2 (O) Eersel D2 3-0 Definitief
.. Geldrop D4 Boxmeer D3 1-0 Definitief
.. Tegelen D3 Maastricht D4 0-0 Definitief
.. Hopbel D4 Deurne D2 (O) 2-0 Definitief
.. Horst D3 Cranendonck D2 (O) 0-5 Definitief
.. Oranje-Rood D9 Oranje-Rood D11 2-2 Definitief
ZONDAG 2 DECEMBER 2018
.. Horst D3 Tegelen D3 1-2 Definitief
ZONDAG 17 MAART 2019
.. Son D2 (O) Horst D3 3-1 Definitief
.. Eersel D2 Hopbel D4 0-1 Definitief
.. Maastricht D4 Oranje-Rood D11 7-2 Definitief
.. Cranendonck D2 (O) Tegelen D3 2-0 Definitief
.. Deurne D2 (O) Geldrop D4 6-1 Definitief
.. Boxmeer D3 Oranje-Rood D9 1-0 Definitief
ZONDAG 24 MAART 2019
.. Oranje-Rood D11 Deurne D2 (O) 1-6 Definitief
.. Boxmeer D3 Maastricht D4 2-1 Definitief
.. Hopbel D4 Son D2 (O) 2-0 Definitief
.. Oranje-Rood D9 Horst D3 2-1 Definitief
.. Geldrop D4 Cranendonck D2 (O) 0-2 Definitief
.. Tegelen D3 Eersel D2 0-2 Definitief
VRIJDAG 29 MAART 2019
.. Son D2 (O) Tegelen D3 5-0 Definitief
ZONDAG 31 MAART 2019
.. Eersel D2 Geldrop D4 2-1 Definitief
.. Cranendonck D2 (O) Oranje-Rood D11 4-1 Definitief
.. Maastricht D4 Oranje-Rood D9 0-1 Definitief
.. Deurne D2 (O) Boxmeer D3 2-0 Definitief
.. Horst D3 Hopbel D4 1-2 Definitief
ZONDAG 7 APRIL 2019
.. Tegelen D3 Horst D3 0-0 Definitief
.. Boxmeer D3 Cranendonck D2 (O) 1-2 Definitief
.. Oranje-Rood D9 Hopbel D4 1-1 Definitief
.. Maastricht D4 Deurne D2 (O) 0-2 Definitief
.. Oranje-Rood D11 Eersel D2 1-1 Definitief
.. Geldrop D4 Son D2 (O) 4-2 Definitief
ZONDAG 14 APRIL 2019
.. Cranendonck D2 (O) Maastricht D4 2-1 Definitief
.. Deurne D2 (O) Oranje-Rood D9 2-1 Definitief
.. Eersel D2 Boxmeer D3 0-0 Definitief
.. Son D2 (O) Oranje-Rood D11 3-0 Definitief
.. Horst D3 Geldrop D4 0-4 Definitief
.. Hopbel D4 Tegelen D3 1-0 Definitief

Het complete wedstrijdschema van de poule
ZONDAG 5 MEI 2019
..  Boxmeer D3 Son D2 (O) 10:45 De Sloot
..  Deurne D2 (O) Cranendonck D2 (O) 11:30 sportp. 'De Kranenmortel'
..  Geldrop D4 Hopbel D4 12:45 Sportpark 'De Bronzenwei'
..  Maastricht D4 Eersel D2 12:45 Sportp. 'Geusselt'
..  Oranje-Rood D11 Horst D3 12:30 Genneper Parken
..  Oranje-Rood D9 Tegelen D3 14:00 Genneper Parken
ZONDAG 12 MEI 2019
..  Cranendonck D2 (O) Oranje-Rood D9 10:30 Sportp. 'De Romrijten'
..  Eersel D2 Deurne D2 (O) 12:30 Sportp. 'De Dieprijt'
..  Hopbel D4 Oranje-Rood D11 13:30 Sportp. Rooiseheide
..  Horst D3 Boxmeer D3 13:00 De Oude Lind
..  Son D2 (O) Maastricht D4 12:45 Sportpark De Gentiaan
..  Tegelen D3 Geldrop D4 11:30 Sportpark "Vrijenbroek"
ZONDAG 19 MEI 2019
..  Boxmeer D3 Hopbel D4 11:00 De Sloot
..  Cranendonck D2 (O) Eersel D2 10:30 Sportp. 'De Romrijten'
..  Deurne D2 (O) Son D2 (O) 12:15 sportp. 'De Kranenmortel'
..  Maastricht D4 Horst D3 12:30 Sportp. 'Geusselt'
..  Oranje-Rood D11 Tegelen D3 13:30 Genneper Parken
..  Oranje-Rood D9 Geldrop D4 15:00 Genneper Parken
ZONDAG 26 MEI 2019
..  Geldrop D4 Oranje-Rood D11 11:00 Sportpark 'De Bronzenwei'
..  Hopbel D4 Maastricht D4 15:00 Sportp. Rooiseheide
..  Horst D3 Deurne D2 (O) 11:00 De Oude Lind
..  Oranje-Rood D9 Eersel D2 11:00 Genneper Parken
..  Son D2 (O) Cranendonck D2 (O) 11:00 Sportpark De Gentiaan
..  Tegelen D3 Boxmeer D3 10:30 Sportpark "Vrijenbroek"
ZONDAG 2 JUNI 2019
..  Boxmeer D3 Geldrop D4 15:00 De Sloot
..  Cranendonck D2 (O) Horst D3 10:30 Sportp. 'De Romrijten'
..  Deurne D2 (O) Hopbel D4 13:00 sportp. 'De Kranenmortel'
..  Eersel D2 Son D2 (O) 11:00 Sportp. 'De Dieprijt'
..  Maastricht D4 Tegelen D3 12:15 Sportp. 'Geusselt'
..  Oranje-Rood D11 Oranje-Rood D9 Genneper Parken
ZONDAG 16 JUNI 2019
..  Geldrop D4 Maastricht D4 12:45 Sportpark 'De Bronzenwei'
..  Hopbel D4 Cranendonck D2 (O) 13:00 Sportp. Rooiseheide
..  Horst D3 Eersel D2 11:00 De Oude Lind
..  Oranje-Rood D11 Boxmeer D3 10:00 Genneper Parken
..  Oranje-Rood D9 Son D2 (O) 13:30 Genneper Parken
..  Tegelen D3 Deurne D2 (O) 11:00 Sportpark "Vrijenbroek"