Hoofdsponsor

Sponsors

terug naar vorige pagina

Nog 3 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
26 mei 21212 HC Gemert D2 (O)

09:55 10:45 uit route
2 jun 21246 Mixed Hockey Club Heesch D2 (O)

10:30 11:00 thuis
16 jun 20948 Oss D6

10:55 12:00 uit route
1 thuiswedstrijden en 2 uit-wedstrijden.

Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Heesch D2 18 40 12 4 2 62 17 0
2 Civicum D2 18 40 12 4 2 72 35 0
3 Bakel D1 18 39 12 3 3 49 22 0
4 Gemert D2 18 37 12 1 5 58 36 0
5 HDL D1 18 14 4 2 12 38 56 0
6 Oss D6 18 14 3 5 10 39 67 0
7 Uden D3 18 13 4 1 13 16 69 0
8 Boxmeer D4 18 7 1 4 13 21 53 0

  Bakel D1Civicum D2 (O)Gemert D2 (O)Uden D3HDL D1Oss D6Heesch D2 (O)Boxmeer D4
Bakel D1   2-2 2-4 3-0 2-1 1-1 0-0 3-1
Civicum D2 (O) 2-1   1-1 12-0 3-2 4-4 0-7 6-0
Gemert D2 (O) 3-2   7-0 4-1 3-1 1-0 5-4
Uden D3 1-2 2-6 1-0   3-5 2-2 2-1
HDL D1 1-7 1-8 2-4 2-3   6-1 0-4 5-1
Oss D6 3-4 3-6 4-2 1-0 4-4   2-3
Heesch D2 (O) 5-1 4-1 5-0 2-0 6-0   6-2
Boxmeer D4 0-3 0-1 1-4 2-0 1-1 2-2 1-1  

Uitslagen
ZONDAG 9 SEPTEMBER 2018
.. Civicum D2 (O) Boxmeer D4 4-1 Definitief
.. Heesch D2 (O) HDL D1 4-0 Definitief
.. Gemert D2 (O) Oss D6 6-4 Definitief
.. Bakel D1 Uden D3 5-0 Definitief
ZONDAG 16 SEPTEMBER 2018
.. Oss D6 Heesch D2 (O) 2-7 Definitief
.. HDL D1 Civicum D2 (O) 2-3 Definitief
.. Boxmeer D4 Bakel D1 1-5 Definitief
.. Uden D3 Gemert D2 (O) 0-4 Definitief
ZONDAG 23 SEPTEMBER 2018
.. Boxmeer D4 Uden D3 0-1 Definitief
.. Heesch D2 (O) Gemert D2 (O) 1-4 Definitief
.. Civicum D2 (O) Oss D6 5-0 Definitief
.. Bakel D1 HDL D1 3-0 Definitief
ZONDAG 30 SEPTEMBER 2018
.. Uden D3 Heesch D2 (O) 0-4 Definitief
.. HDL D1 Boxmeer D4 2-1 Definitief
.. Oss D6 Bakel D1 0-3 Definitief
.. Gemert D2 (O) Civicum D2 (O) 5-6 Definitief
ZONDAG 7 OKTOBER 2018
.. Civicum D2 (O) Heesch D2 (O) 1-1 Definitief
.. HDL D1 Uden D3 8-1 Definitief
.. Boxmeer D4 Oss D6 2-2 Definitief
.. Bakel D1 Gemert D2 (O) 2-0 Definitief
ZONDAG 14 OKTOBER 2018
.. Oss D6 HDL D1 4-4 Definitief
.. Civicum D2 (O) Uden D3 12-0 Definitief
.. Gemert D2 (O) Boxmeer D4 5-4 Definitief
.. Heesch D2 (O) Bakel D1 5-1 Definitief
ZONDAG 28 OKTOBER 2018
.. Uden D3 Oss D6 3-5 Definitief
.. HDL D1 Gemert D2 (O) 2-4 Definitief
.. Bakel D1 Civicum D2 (O) 2-2 Definitief
.. Boxmeer D4 Heesch D2 (O) 1-1 Definitief
ZONDAG 4 NOVEMBER 2018
.. HDL D1 Heesch D2 (O) 0-4 Definitief
.. Boxmeer D4 Civicum D2 (O) 0-1 Definitief
.. Uden D3 Bakel D1 1-2 Definitief
.. Oss D6 Gemert D2 (O) 4-2 Definitief
ZONDAG 11 NOVEMBER 2018
.. Gemert D2 (O) Uden D3 7-0 Definitief
.. Heesch D2 (O) Oss D6 6-0 Definitief
.. Civicum D2 (O) HDL D1 3-2 Definitief
.. Bakel D1 Boxmeer D4 3-1 Definitief
ZONDAG 18 NOVEMBER 2018
.. Uden D3 Boxmeer D4 2-1 Definitief
.. HDL D1 Bakel D1 1-7 Definitief
.. Oss D6 Civicum D2 (O) 3-6 Definitief
.. Gemert D2 (O) Heesch D2 (O) 1-0 Definitief
ZONDAG 25 NOVEMBER 2018
.. Bakel D1 Oss D6 1-1 Definitief
.. Civicum D2 (O) Gemert D2 (O) 1-1 Definitief
.. Heesch D2 (O) Uden D3 5-0 Definitief
.. Boxmeer D4 HDL D1 1-1 Definitief
ZONDAG 17 MAART 2019
.. Uden D3 Civicum D2 (O) 2-6 Definitief
.. Boxmeer D4 Gemert D2 (O) 1-4 Definitief
.. HDL D1 Oss D6 6-1 Definitief
.. Bakel D1 Heesch D2 (O) 0-0 Definitief
ZONDAG 24 MAART 2019
.. Heesch D2 (O) Boxmeer D4 6-2 Definitief
.. Gemert D2 (O) HDL D1 4-1 Definitief
.. Oss D6 Uden D3 1-0 Definitief
.. Civicum D2 (O) Bakel D1 2-1 Definitief
ZONDAG 31 MAART 2019
.. Gemert D2 (O) Oss D6 3-1 Definitief
.. Heesch D2 (O) HDL D1 2-0 Definitief
.. Bakel D1 Uden D3 3-0 Definitief
.. Civicum D2 (O) Boxmeer D4 6-0 Definitief
ZONDAG 7 APRIL 2019
.. Uden D3 Gemert D2 (O) 1-0 Definitief
.. Boxmeer D4 Bakel D1 0-3 Definitief
.. HDL D1 Civicum D2 (O) 1-8 Definitief
.. Oss D6 Heesch D2 (O) 2-3 Definitief
ZONDAG 14 APRIL 2019
.. Bakel D1 HDL D1 2-1 Definitief
.. Civicum D2 (O) Oss D6 4-4 Definitief
.. Heesch D2 (O) Gemert D2 (O) 4-1 Definitief
.. Boxmeer D4 Uden D3 2-0 Definitief
ZONDAG 12 MEI 2019
.. Uden D3 Heesch D2 (O) 2-2 Definitief
.. HDL D1 Boxmeer D4 5-1 Definitief
.. Oss D6 Bakel D1 3-4 Definitief
.. Gemert D2 (O) Civicum D2 (O) 3-2 Definitief
ZONDAG 19 MEI 2019
.. Civicum D2 (O) Heesch D2 (O) 0-7 Definitief
.. Boxmeer D4 Oss D6 2-2 Definitief
.. HDL D1 Uden D3 2-3 Definitief
.. Bakel D1 Gemert D2 (O) 2-4 Definitief

Het complete wedstrijdschema van de poule
ZONDAG 26 MEI 2019
..  Civicum D2 (O) Uden D3 10:45 Sportp. 'De Groenendijkse Kampen'
..  Gemert D2 (O) Boxmeer D4 10:45 Sportpark Molenbroek
..  Heesch D2 (O) Bakel D1 11:30 Sportp. 'De Braaken'
..  Oss D6 HDL D1 15:00 Gem. sportpark
ZONDAG 2 JUNI 2019
..  Bakel D1 Civicum D2 (O) 12:30 Sportp. Geneneind
..  Boxmeer D4 Heesch D2 (O) 11:00 De Sloot
..  HDL D1 Gemert D2 (O) 11:00 Sportp. Steen en Stokstraat
..  Uden D3 Oss D6 14:45 Sportp. Uden
ZONDAG 16 JUNI 2019
..  Gemert D2 (O) Bakel D1 12:30 Sportpark Molenbroek
..  Heesch D2 (O) Civicum D2 (O) 11:00 Sportp. 'De Braaken'
..  Oss D6 Boxmeer D4 12:00 Gem. sportpark
..  Uden D3 HDL D1 12:45 Sportp. Uden