Hoofdsponsor

Sponsors

terug naar vorige pagina

Nog 6 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
1 feb 35095 HC Oranje Rood Oranje-Rood MC8

08:40 09:15 thuis Hoogkoor, Het
  Hoogkoor, Het
Koorstraat 1
5831GH BOXMEER
hal: veld 1
 
1 feb 35300 HC Mierlo MC4

10:20 10:55 thuis Hoogkoor, Het
  Hoogkoor, Het
Koorstraat 1
5831GH BOXMEER
hal: veld 1
 
8 feb 32648 HTCSON Hockey MC3

09:30 10:00 uit Tivoli
  Tivoli
Geert Grootestraat 72
5645RE EINDHOVEN
hal: Mierlo
 
8 feb 33045 HC Mierlo MC4

08:40 09:10 uit Tivoli
  Tivoli
Geert Grootestraat 72
5645RE EINDHOVEN
hal: Mierlo
 
15 feb 34279 Hockey Geldrop MC4

12:50 13:20 uit Suytkade
  Suytkade
Scheepsboulevard 2
5705KZ HELMOND
hal: Veld 1, Helmond
 
15 feb 33881 HC Helmond MC3

12:00 12:30 uit Suytkade
  Suytkade
Scheepsboulevard 2
5705KZ HELMOND
hal: Veld 1, Helmond
 
2 thuiswedstrijden en 4 uit-wedstrijden.

Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Mierlo MC4 8 22 7 1 0 38 11 0
2 Deurne MC2 8 19 6 1 1 38 17 0
3 Oranje-Rood MC8 6 15 5 0 1 21 11 0
4 Helmond MC3 6 6 2 0 4 15 23 0
5 Boxmeer MC2 6 3 1 0 5 7 21 0
6 Geldrop MC4 8 3 1 0 7 13 30 0
7 Son MC3 6 3 1 0 5 10 29 0

  Helmond MC3Son MC3Geldrop MC4Deurne MC2Boxmeer MC2Mierlo MC4Oranje-Rood MC8
Helmond MC3   6-3 3-5 0-7
Son MC3   4-2 1-5
Geldrop MC4   2-5 0-3 1-4
Deurne MC2 6-1 7-2   5-2 2-3
Boxmeer MC2 0-2 2-1 0-4 2-6  
Mierlo MC4 6-3 8-0 3-1 2-2   6-3
Oranje-Rood MC8 2-1 4-1 3-1  

Uitslagen
ZONDAG 15 DECEMBER 2019
.. Deurne MC2 Mierlo MC4 2-3 Definitief
.. Oranje-Rood MC8 Helmond MC3 2-1 Definitief
.. Mierlo MC4 Geldrop MC4 3-1 Definitief
.. Oranje-Rood MC8 Boxmeer MC2 3-1 Definitief
.. Geldrop MC4 Deurne MC2 2-5 Definitief
.. Boxmeer MC2 Helmond MC3 0-2 Definitief
ZATERDAG 21 DECEMBER 2019
.. Helmond MC3 Mierlo MC4 0-7 Definitief
.. Mierlo MC4 Deurne MC2 2-2 Definitief
.. Son MC3 Geldrop MC4 4-2 Definitief
.. Oranje-Rood MC8 Geldrop MC4 4-1 Definitief
.. Helmond MC3 Deurne MC2 3-5 Definitief
.. Son MC3 Oranje-Rood MC8 1-5 Definitief
ZONDAG 5 JANUARI 2020
.. Deurne MC2 Boxmeer MC2 5-2 Definitief
.. Boxmeer MC2 Son MC3 2-1 Definitief
.. Deurne MC2 Son MC3 6-1 Definitief
.. Geldrop MC4 Mierlo MC4 0-3 Definitief
.. Mierlo MC4 Oranje-Rood MC8 6-3 Definitief
.. Geldrop MC4 Oranje-Rood MC8 1-4 Definitief
ZATERDAG 18 JANUARI 2020
.. Boxmeer MC2 Geldrop MC4 0-4 Definitief
.. Helmond MC3 Son MC3 6-3 Definitief
.. Mierlo MC4 Helmond MC3 6-3 Definitief
.. Mierlo MC4 Son MC3 8-0 Definitief
.. Boxmeer MC2 Deurne MC2 2-6 Definitief
.. Deurne MC2 Geldrop MC4 7-2 Definitief

Het complete wedstrijdschema van de poule
ZATERDAG 1 FEBRUARI 2020
..  Boxmeer MC2 Mierlo MC4 10:55 Hoogkoor, Het
..  Boxmeer MC2 Oranje-Rood MC8 9:15 Hoogkoor, Het
..  Geldrop MC4 Son MC3 14:40 Kievit, De
..  Geldrop MC4 Helmond MC3 13:00 Kievit, De
..  Oranje-Rood MC8 Mierlo MC4 10:05 Hoogkoor, Het
..  Son MC3 Helmond MC3 13:50 Kievit, De
ZATERDAG 8 FEBRUARI 2020
..  Deurne MC2 Helmond MC3 12:20 Indoorsportcentrum
..  Helmond MC3 Oranje-Rood MC8 13:10 Indoorsportcentrum
..  Mierlo MC4 Boxmeer MC2 9:10 Tivoli
..  Oranje-Rood MC8 Deurne MC2 11:30 Indoorsportcentrum
..  Son MC3 Mierlo MC4 10:50 Tivoli
..  Son MC3 Boxmeer MC2 10:00 Tivoli
ZATERDAG 15 FEBRUARI 2020
..  Deurne MC2 Oranje-Rood MC8 10:05 Landing, De
..  Geldrop MC4 Boxmeer MC2 13:20 Suytkade
..  Helmond MC3 Boxmeer MC2 12:30 Suytkade
..  Helmond MC3 Geldrop MC4 14:10 Suytkade
..  Oranje-Rood MC8 Son MC3 10:55 Landing, De
..  Son MC3 Deurne MC2 9:15 Landing, De