Hoofdsponsor

Sponsors

terug naar vorige pagina

Nog 6 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
2 feb 34103 HOCKEY HEEZE JC1

16:40 17:15 thuis Hoogkoor, Het
  Hoogkoor, Het
Koorstraat 1
5831GH BOXMEER
hal: veld 1
 
2 feb 33898 HV Weert JC2

15:00 15:35 thuis Hoogkoor, Het
  Hoogkoor, Het
Koorstraat 1
5831GH BOXMEER
hal: veld 1
 
9 feb 28363 V.M.H.C. Basko JC2

11:40 12:15 thuis Hoogkoor, Het
  Hoogkoor, Het
Koorstraat 1
5831GH BOXMEER
hal: veld 1
 
9 feb 28568 HC Oranje Rood JC7

13:20 13:55 thuis Hoogkoor, Het
  Hoogkoor, Het
Koorstraat 1
5831GH BOXMEER
hal: veld 1
 
15 feb 31438 Hockeyclub Blerick JC4

10:55 12:20 thuis Indoorsportcentrum
  Indoorsportcentrum
Theo Koomenlaan 1
5644HZ EINDHOVEN
hal: veld 2, OR
 
15 feb 31631 HC Oranje Rood JC7

11:45 13:10 uit Indoorsportcentrum
  Indoorsportcentrum
Theo Koomenlaan 1
5644HZ EINDHOVEN
hal: veld 2, OR
 
5 thuiswedstrijden en 1 uit-wedstrijden.

Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Heeze JC1 8 17 5 2 1 39 15 0
2 Oranje-Rood JC7 8 12 3 3 2 23 21 0
3 Boxmeer JC1 6 11 3 2 1 24 19 0
4 Blerick JC4 6 10 3 1 2 21 19 0
5 Eindhoven JC3 8 10 3 1 4 27 31 0
6 Basko JC2 8 10 3 1 4 22 28 0
7 Weert JC2 10 6 2 0 8 16 39 0

  Basko JC2Boxmeer JC1Eindhoven JC3Weert JC2Heeze JC1Oranje-Rood JC7Blerick/Tegelen JC4
Basko JC2   3-3 6-1 1-8 1-3 5-4
Boxmeer JC1   2-7
Eindhoven JC3 2-4 3-7   5-1 2-3
Weert JC2 2-1 2-5 2-4   0-3 3-1 2-3
Heeze JC1 5-1 3-3 9-1   5-2 4-5
Oranje-Rood JC7 3-3 6-2 2-2  
Blerick/Tegelen JC4 1-4 5-1 3-3  

Uitslagen
ZATERDAG 7 DECEMBER 2019
.. Blerick/Tegelen JC4 Oranje-Rood JC7 3-3 Definitief
.. Blerick/Tegelen JC4 Weert JC2 5-1 Definitief
.. Oranje-Rood JC7 Weert JC2 6-2 Definitief
ZONDAG 8 DECEMBER 2019
.. Basko JC2 Boxmeer JC1 3-3 Definitief
.. Boxmeer JC1 Eindhoven JC3 2-7 Definitief
.. Eindhoven JC3 Basko JC2 2-4 Definitief
ZATERDAG 14 DECEMBER 2019
.. Heeze JC1 Basko JC2 5-1 Definitief
.. Oranje-Rood JC7 Heeze JC1 2-2 Definitief
.. Basko JC2 Oranje-Rood JC7 1-3 Definitief
ZONDAG 22 DECEMBER 2019
.. Weert JC2 Boxmeer JC1 2-5 Definitief
.. Eindhoven JC3 Weert JC2 5-1 Definitief
.. Eindhoven JC3 Boxmeer JC1 3-7 Definitief
ZATERDAG 4 JANUARI 2020
.. Blerick/Tegelen JC4 Boxmeer JC1 1-4 Definitief
.. Weert JC2 Oranje-Rood JC7 3-1 Definitief
.. Heeze JC1 Boxmeer JC1 3-3 Definitief
.. Eindhoven JC3 Oranje-Rood JC7 2-3 Definitief
.. Heeze JC1 Blerick/Tegelen JC4 4-5 Definitief
.. Weert JC2 Eindhoven JC3 2-4 Definitief
ZONDAG 12 JANUARI 2020
.. Weert JC2 Basko JC2 2-1 Definitief
.. Basko JC2 Heeze JC1 1-8 Definitief
.. Weert JC2 Heeze JC1 0-3 Definitief
ZATERDAG 18 JANUARI 2020
.. Oranje-Rood JC7 Eindhoven JC3 3-3 Definitief
.. Heeze JC1 Oranje-Rood JC7 5-2 Definitief
.. Heeze JC1 Eindhoven JC3 9-1 Definitief
.. Basko JC2 Blerick/Tegelen JC4 5-4 Definitief
.. Basko JC2 Weert JC2 6-1 Definitief
.. Weert JC2 Blerick/Tegelen JC4 2-3 Definitief

Het complete wedstrijdschema van de poule
ZONDAG 2 FEBRUARI 2020
..  Basko JC2 Eindhoven JC3 9:50 Egerbos
..  Blerick/Tegelen JC4 Basko JC2 10:40 Egerbos
..  Boxmeer JC1 Weert JC2 15:35 Hoogkoor, Het
..  Boxmeer JC1 Heeze JC1 17:15 Hoogkoor, Het
..  Eindhoven JC3 Blerick/Tegelen JC4 9:00 Egerbos
..  Heeze JC1 Weert JC2 16:25 Hoogkoor, Het
ZATERDAG 8 FEBRUARI 2020
..  Blerick/Tegelen JC4 Heeze JC1 11:30 Egerbos
..  Blerick/Tegelen JC4 Eindhoven JC3 13:10 Egerbos
..  Eindhoven JC3 Heeze JC1 12:20 Egerbos
ZONDAG 9 FEBRUARI 2020
..  Boxmeer JC1 Oranje-Rood JC7 13:55 Hoogkoor, Het
..  Boxmeer JC1 Basko JC2 12:15 Hoogkoor, Het
..  Oranje-Rood JC7 Basko JC2 13:05 Hoogkoor, Het
ZATERDAG 15 FEBRUARI 2020
..  Boxmeer JC1 Blerick/Tegelen JC4 12:20 Indoorsportcentrum
..  Oranje-Rood JC7 Boxmeer JC1 13:10 Indoorsportcentrum
..  Oranje-Rood JC7 Blerick/Tegelen JC4 11:30 Indoorsportcentrum