Hoofdsponsor

Sponsors

terug naar vorige pagina

Nog 4 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
26 jan 31046 Hockey Geldrop MB5

16:40 17:15 thuis Hoogkoor, Het
  Hoogkoor, Het
Koorstraat 1
5831GH BOXMEER
hal: veld 1
 
26 jan 31251 Eersel MB4

18:20 18:55 thuis Hoogkoor, Het
  Hoogkoor, Het
Koorstraat 1
5831GH BOXMEER
hal: veld 1
 
16 feb 30226 HC Eindhoven MB8

13:25 14:50 thuis Indoorsportcentrum
  Indoorsportcentrum
Theo Koomenlaan 1
5644HZ EINDHOVEN
hal: veld 3, OR
 
16 feb 30619 HC Oranje Rood MB13

12:35 14:00 uit Indoorsportcentrum
  Indoorsportcentrum
Theo Koomenlaan 1
5644HZ EINDHOVEN
hal: veld 3, OR
 
3 thuiswedstrijden en 1 uit-wedstrijden.

Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Nova MB5 10 23 7 2 1 39 15 0
2 Concordia MB4 10 21 6 3 1 41 23 0
3 Eersel MB4 8 13 4 1 3 32 26 0
4 Geldrop MB5 8 11 3 2 3 26 22 0
5 Eindhoven MB8 10 8 2 2 6 21 47 0
6 Boxmeer MB3 8 7 1 4 3 28 25 0
7 Oranje-Rood MB13 6 0 0 0 6 4 33 0

  Geldrop MB5Concordia MB4Boxmeer MB3Eindhoven MB8Eersel MB4Oranje-Rood MB13Nova MB5
Geldrop MB5   0-4 3-3 8-2 5-1
Concordia MB4 5-1   1-1 0-7 5-2 3-3
Boxmeer MB3 4-6   8-0 1-2
Eindhoven MB8 3-3 1-8 3-3   3-5 1-0 0-7
Eersel MB4 4-1 6-6 10-1   0-2
Oranje-Rood MB13 0-5 1-6 3-4  
Nova MB5 3-3 4-2 3-0 5-1 9-0  

Uitslagen
ZONDAG 1 DECEMBER 2019
.. Boxmeer MB3 Concordia MB4 4-6 Definitief
.. Eersel MB4 Eindhoven MB8 10-1 Definitief
.. Oranje-Rood MB13 Concordia MB4 1-6 Definitief
.. Eersel MB4 Nova MB5 0-2 Definitief
.. Nova MB5 Eindhoven MB8 3-0 Definitief
.. Boxmeer MB3 Oranje-Rood MB13 8-0 Definitief
ZONDAG 8 DECEMBER 2019
.. Eindhoven MB8 Oranje-Rood MB13 1-0 Definitief
.. Nova MB5 Concordia MB4 3-3 Definitief
.. Oranje-Rood MB13 Geldrop MB5 0-5 Definitief
.. Geldrop MB5 Eindhoven MB8 8-2 Definitief
.. Nova MB5 Boxmeer MB3 4-2 Definitief
.. Concordia MB4 Boxmeer MB3 1-1 Definitief
ZONDAG 15 DECEMBER 2019
.. Concordia MB4 Eindhoven MB8 0-7 Definitief
.. Eindhoven MB8 Nova MB5 0-7 Definitief
.. Concordia MB4 Nova MB5 3-3 Definitief
ZONDAG 22 DECEMBER 2019
.. Eindhoven MB8 Eersel MB4 3-5 Definitief
.. Eindhoven MB8 Boxmeer MB3 3-3 Definitief
.. Eersel MB4 Boxmeer MB3 6-6 Definitief
ZONDAG 5 JANUARI 2020
.. Geldrop MB5 Concordia MB4 0-4 Definitief
.. Eersel MB4 Geldrop MB5 4-1 Definitief
.. Concordia MB4 Eersel MB4 5-2 Definitief
ZATERDAG 11 JANUARI 2020
.. Concordia MB4 Geldrop MB5 5-1 Definitief
.. Eindhoven MB8 Concordia MB4 1-8 Definitief
.. Nova MB5 Eersel MB4 5-1 Definitief
.. Nova MB5 Oranje-Rood MB13 9-0 Definitief
.. Eindhoven MB8 Geldrop MB5 3-3 Definitief
.. Oranje-Rood MB13 Eersel MB4 3-4 Definitief
ZONDAG 19 JANUARI 2020
.. Geldrop MB5 Boxmeer MB3 3-3 Definitief
.. Geldrop MB5 Nova MB5 5-1 Definitief
.. Boxmeer MB3 Nova MB5 1-2 Definitief

Het complete wedstrijdschema van de poule
ZONDAG 26 JANUARI 2020
..  Boxmeer MB3 Geldrop MB5 17:15 Hoogkoor, Het
..  Boxmeer MB3 Eersel MB4 18:55 Hoogkoor, Het
..  Geldrop MB5 Eersel MB4 18:05 Hoogkoor, Het
ZONDAG 2 FEBRUARI 2020
..  Concordia MB4 Oranje-Rood MB13 15:50 Kraanvogel, De
..  Eersel MB4 Oranje-Rood MB13 16:40 Kraanvogel, De
..  Eersel MB4 Concordia MB4 15:00 Kraanvogel, De
ZONDAG 9 FEBRUARI 2020
..  Geldrop MB5 Oranje-Rood MB13 15:05 Varenbeuk
..  Nova MB5 Geldrop MB5 14:15 Varenbeuk
..  Oranje-Rood MB13 Nova MB5 15:55 Varenbeuk
ZONDAG 16 FEBRUARI 2020
..  Boxmeer MB3 Eindhoven MB8 14:50 Indoorsportcentrum
..  Oranje-Rood MB13 Boxmeer MB3 14:00 Indoorsportcentrum
..  Oranje-Rood MB13 Eindhoven MB8 15:40 Indoorsportcentrum