Hoofdsponsor

Sponsors

terug naar vorige pagina

Nog 4 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
2 feb 33376 HC Helmond MA4

17:10 17:40 thuis Suytkade
  Suytkade
Scheepsboulevard 2
5705KZ HELMOND
hal: Veld 2, Helmond
 
2 feb 33159 Tegelen MA4

16:20 16:50 uit Suytkade
  Suytkade
Scheepsboulevard 2
5705KZ HELMOND
hal: Veld 2, Helmond
 
9 feb 28866 MHCV MA2

13:50 14:20 thuis Suytkade
  Suytkade
Scheepsboulevard 2
5705KZ HELMOND
hal: Veld 2, Helmond
 
9 feb 29077 HC Helmond MA4

13:00 13:30 uit Suytkade
  Suytkade
Scheepsboulevard 2
5705KZ HELMOND
hal: Veld 2, Helmond
 
2 thuiswedstrijden en 2 uit-wedstrijden.

Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Gemert MA3 10 23 7 2 1 47 21 0
2 Geldrop MA5 12 19 5 4 3 53 41 0
3 Boxmeer MA2 8 14 4 2 2 30 22 0
4 Helmond MA4 6 12 3 3 0 24 11 0
5 Venray MA2 8 10 2 4 2 23 24 0
6 Mierlo MA4 8 4 1 1 6 17 39 0
7 Tegelen MA4 8 0 0 0 8 9 45 0

  Helmond MA4Boxmeer MA2Geldrop MA5Gemert MA3Venray MA2Mierlo MA4Tegelen MA4
Helmond MA4   3-3 3-3 7-0
Boxmeer MA2   6-2 2-7 4-2 5-0
Geldrop MA5 2-5 5-5   2-2 6-1 8-1 8-1
Gemert MA3 0-3 3-2 9-2   7-1
Venray MA2 3-3 3-3 3-3 2-5   4-0
Mierlo MA4 0-3 2-6 4-7 2-2   6-2
Tegelen MA4 3-6 0-4 2-5  

Uitslagen
ZONDAG 1 DECEMBER 2019
.. Gemert MA3 Boxmeer MA2 3-2 Definitief
.. Tegelen MA4 Gemert MA3 0-4 Definitief
.. Boxmeer MA2 Tegelen MA4 5-0 Definitief
ZATERDAG 7 DECEMBER 2019
.. Venray MA2 Tegelen MA4 4-0 Definitief
.. Geldrop MA5 Venray MA2 6-1 Definitief
.. Tegelen MA4 Geldrop MA5 3-6 Definitief
ZONDAG 8 DECEMBER 2019
.. Boxmeer MA2 Gemert MA3 2-7 Definitief
.. Mierlo MA4 Gemert MA3 4-7 Definitief
.. Boxmeer MA2 Mierlo MA4 4-2 Definitief
ZONDAG 15 DECEMBER 2019
.. Geldrop MA5 Mierlo MA4 8-1 Definitief
.. Helmond MA4 Mierlo MA4 7-0 Definitief
.. Helmond MA4 Geldrop MA5 3-3 Definitief
ZATERDAG 21 DECEMBER 2019
.. Venray MA2 Boxmeer MA2 3-3 Definitief
.. Geldrop MA5 Boxmeer MA2 5-5 Definitief
.. Venray MA2 Geldrop MA5 3-3 Definitief
ZONDAG 5 JANUARI 2020
.. Geldrop MA5 Tegelen MA4 8-1 Definitief
.. Gemert MA3 Geldrop MA5 9-2 Definitief
.. Gemert MA3 Tegelen MA4 7-1 Definitief
ZATERDAG 11 JANUARI 2020
.. Mierlo MA4 Tegelen MA4 6-2 Definitief
.. Mierlo MA4 Venray MA2 2-2 Definitief
.. Tegelen MA4 Venray MA2 2-5 Definitief
ZONDAG 12 JANUARI 2020
.. Geldrop MA5 Gemert MA3 2-2 Definitief
.. Gemert MA3 Helmond MA4 0-3 Definitief
.. Geldrop MA5 Helmond MA4 2-5 Definitief
ZATERDAG 18 JANUARI 2020
.. Boxmeer MA2 Geldrop MA5 6-2 Definitief
.. Venray MA2 Gemert MA3 2-5 Definitief
.. Venray MA2 Helmond MA4 3-3 Definitief
.. Mierlo MA4 Boxmeer MA2 0-3 Definitief
.. Helmond MA4 Gemert MA3 3-3 Definitief
.. Mierlo MA4 Geldrop MA5 2-6 Definitief

Het complete wedstrijdschema van de poule
ZATERDAG 1 FEBRUARI 2020
..  Gemert MA3 Mierlo MA4 16:10 Molenbroek
..  Gemert MA3 Venray MA2 14:30 Molenbroek
..  Venray MA2 Mierlo MA4 15:20 Molenbroek
ZONDAG 2 FEBRUARI 2020
..  Boxmeer MA2 Helmond MA4 17:40 Suytkade
..  Helmond MA4 Tegelen MA4 16:00 Suytkade
..  Tegelen MA4 Boxmeer MA2 16:50 Suytkade
ZONDAG 9 FEBRUARI 2020
..  Boxmeer MA2 Venray MA2 14:20 Suytkade
..  Helmond MA4 Venray MA2 15:10 Suytkade
..  Helmond MA4 Boxmeer MA2 13:30 Suytkade
ZONDAG 16 FEBRUARI 2020
..  Mierlo MA4 Helmond MA4 16:20 Gulick, De
..  Tegelen MA4 Mierlo MA4 15:30 Gulick, De
..  Tegelen MA4 Helmond MA4 17:10 Gulick, De