Hoofdsponsor

Sponsors

terug naar vorige pagina

Nog 6 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
26 jan 31897 M.H.C. Deurne D2

14:35 15:40 thuis Peelhorst, De
  Peelhorst, De
St. Jozefstraat 70
5753AS DEURNE
hal: veld 2
 
26 jan 32101 Sint Oedenrode D3

13:45 14:50 uit Peelhorst, De
  Peelhorst, De
St. Jozefstraat 70
5753AS DEURNE
hal: veld 2
 
9 feb 31282 SMHC De Hopbel D3

14:35 15:05 thuis Udens College, Sporthal
  Udens College, Sporthal
President Kennedylaan 22B
5402KD UDEN
hal: Veld 1
 
9 feb 31488 Hockey Club Uden D2

15:25 15:55 uit Udens College, Sporthal
  Udens College, Sporthal
President Kennedylaan 22B
5402KD UDEN
hal: Veld 1
 
16 feb 34561 Eersel D1

11:50 13:30 uit Kraanvogel, De
  Kraanvogel, De
Hoolstraat 34
5521JN EERSEL
hal: veld 1
 
16 feb 34356 SMHC De Hopbel D3

12:40 14:20 uit Kraanvogel, De
  Kraanvogel, De
Hoolstraat 34
5521JN EERSEL
hal: veld 1
 
2 thuiswedstrijden en 4 uit-wedstrijden.

Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Eersel D1 8 21 7 0 1 38 14 0
2 Hopbel D3 6 13 4 1 1 15 4 0
3 Uden D2 6 13 4 1 1 22 15 0
4 Boxmeer D4 6 6 2 0 4 10 15 0
5 Boxmeer D3 6 5 1 2 3 12 14 0
6 Oedenrode D3 8 5 1 2 5 11 28 0
7 Deurne D2 8 5 1 2 5 13 31 0

  Uden D2Deurne D2Oedenrode D3Boxmeer D3Hopbel D3Eersel D1Boxmeer D4
Uden D2   4-3 3-0 4-1
Deurne D2   1-1 1-3 0-8 4-2
Oedenrode D3 4-6 2-2   1-1 3-2
Boxmeer D3 3-3 4-1   4-5 0-2
Hopbel D3 4-0 4-0   0-2
Eersel D1 4-2 7-2 6-0   5-2
Boxmeer D4 2-0 0-3  

Uitslagen
ZONDAG 15 DECEMBER 2019
.. Uden D2 Eersel D1 4-1 Definitief
.. Boxmeer D4 Boxmeer D3 2-0 Definitief
.. Deurne D2 Boxmeer D3 1-1 Definitief
.. Deurne D2 Boxmeer D4 4-2 Definitief
.. Eersel D1 Oedenrode D3 6-0 Definitief
.. Oedenrode D3 Uden D2 4-6 Definitief
ZONDAG 22 DECEMBER 2019
.. Uden D2 Oedenrode D3 3-0 Definitief
.. Hopbel D3 Eersel D1 0-2 Definitief
.. Deurne D2 Eersel D1 0-8 Definitief
.. Boxmeer D3 Oedenrode D3 4-1 Definitief
.. Hopbel D3 Deurne D2 4-0 Definitief
.. Boxmeer D3 Uden D2 3-3 Definitief
ZONDAG 5 JANUARI 2020
.. Eersel D1 Uden D2 4-2 Definitief
.. Oedenrode D3 Hopbel D3 1-1 Definitief
.. Uden D2 Deurne D2 4-3 Definitief
.. Boxmeer D4 Hopbel D3 0-3 Definitief
.. Eersel D1 Deurne D2 7-2 Definitief
.. Oedenrode D3 Boxmeer D4 3-2 Definitief
ZONDAG 12 JANUARI 2020
.. Oedenrode D3 Deurne D2 2-2 Definitief
.. Boxmeer D3 Boxmeer D4 0-2 Definitief
.. Eersel D1 Boxmeer D4 5-2 Definitief
.. Boxmeer D3 Eersel D1 4-5 Definitief
.. Hopbel D3 Oedenrode D3 4-0 Definitief
.. Deurne D2 Hopbel D3 1-3 Definitief

Het complete wedstrijdschema van de poule
ZONDAG 26 JANUARI 2020
..  Boxmeer D3 Deurne D2 15:40 Peelhorst, De
..  Deurne D2 Oedenrode D3 14:00 Peelhorst, De
..  Hopbel D3 Boxmeer D4 17:35 Udens College, Sporthal
..  Hopbel D3 Uden D2 18:25 Udens College, Sporthal
..  Oedenrode D3 Boxmeer D3 14:50 Peelhorst, De
..  Uden D2 Boxmeer D4 16:45 Udens College, Sporthal
ZONDAG 9 FEBRUARI 2020
..  Boxmeer D3 Hopbel D3 15:05 Udens College, Sporthal
..  Boxmeer D4 Oedenrode D3 17:15 Hoogkoor, Het
..  Boxmeer D4 Eersel D1 18:55 Hoogkoor, Het
..  Oedenrode D3 Eersel D1 18:05 Hoogkoor, Het
..  Uden D2 Boxmeer D3 15:55 Udens College, Sporthal
..  Uden D2 Hopbel D3 14:15 Udens College, Sporthal
ZONDAG 16 FEBRUARI 2020
..  Boxmeer D4 Deurne D2 17:15 Hoogkoor, Het
..  Boxmeer D4 Uden D2 18:55 Hoogkoor, Het
..  Deurne D2 Uden D2 18:05 Hoogkoor, Het
..  Eersel D1 Boxmeer D3 13:30 Kraanvogel, De
..  Eersel D1 Hopbel D3 15:10 Kraanvogel, De
..  Hopbel D3 Boxmeer D3 14:20 Kraanvogel, De