Hoofdsponsor

Sponsors

Standen van alle teams
Jeugd 
  JA1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Horst JA1 3 7 2 1 0 18 1 0
2 Oss JA2 3 7 2 1 0 12 4 0
3 Boxmeer JA1 3 7 2 1 0 12 5 0
4 Nova JA2 3 4 1 1 1 6 4 0
5 Concordia JA2 3 2 0 2 1 5 8 0
6 Mierlo JA1 3 2 0 2 1 4 14 0
7 Boekel JA1 3 1 0 1 2 1 10 0
8 Helmond JA3 3 1 0 1 2 3 15 0
  4e klasse 
  JC1 Boxmeer - Civicum 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Venray JC1 3 6 2 0 1 15 7 0
2 Tegelen JC3 3 5 1 2 0 7 6 0
3 Sjinborn JC1 3 4 1 1 1 10 10 0
4 Boxmeer JC1 3 4 1 1 1 7 8 0
5 Tegelen JC4 3 2 0 2 1 7 10 0
6 Scoop JC2 3 2 0 2 1 3 8 0
  4e klasse 
  JD1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Venray JD1 3 7 2 1 0 12 3 0
2 Tegelen JD1 3 6 2 0 1 16 10 0
3 Venlo JD2 3 6 2 0 1 10 6 0
4 Sjinborn JD1 3 4 1 1 1 6 6 0
5 Horst JD1 3 3 1 0 2 7 13 0
6 Boxmeer JD1 3 0 0 0 3 6 19 0
  4e klasse 
  MA1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Den Bosch MA3 3 9 3 0 0 7 1 0
2 Rosmalen MA2 3 6 2 0 1 8 5 0
3 Boxmeer MA1 3 6 2 0 1 5 4 0
4 Oss MA2 3 6 2 0 1 3 2 0
5 Heesch MA1 3 3 1 0 2 4 4 0
6 Geel-Zwart MA2 3 3 1 0 2 3 5 0
7 Deurne MA1 3 3 1 0 2 6 9 0
8 Gemert MA1 3 0 0 0 3 1 7 0
  2e klasse 
  MA2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Boxmeer MA2 2 6 2 0 0 6 2 0
2 Heesch MA2 3 6 2 0 1 3 4 0
3 Mill MA1 3 5 1 2 0 9 6 0
4 Uden MA3 3 4 1 1 1 9 5 0
5 Den Bosch MA6 3 4 1 1 1 6 5 0
6 Oss MA6 2 3 1 0 1 4 4 0
7 Rosmalen MA4 3 1 0 1 2 6 9 0
8 Berlicum MA3 3 1 0 1 2 4 12 0
  5e klasse 
  MB1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Tegelen MB1 3 7 2 1 0 11 5 0
2 Venlo MB1 3 7 2 1 0 11 5 0
3 Concordia MB1 3 6 2 0 1 11 6 0
4 Boxmeer MB1 3 4 1 1 1 14 6 0
5 Venray MB1 3 1 0 1 2 5 10 0
6 Horst MB1 3 0 0 0 3 1 21 0
  2e klasse 
  MB2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Helmond MB2 3 9 3 0 0 11 4 0
2 Civicum MB1 2 6 2 0 0 6 2 0
3 Oss MB3 2 3 1 0 1 5 3 0
4 Uden MB2 2 0 0 0 2 2 8 0
5 Boxmeer MB2 3 0 0 0 3 4 11 0
  3e klasse 
  MB3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Oedenrode MB3 3 9 3 0 0 9 4 0
2 Oss MB6 3 6 2 0 1 7 5 0
3 Helmond MB7 3 4 1 1 1 10 9 0
4 Gemert MB5 3 4 1 1 1 8 7 0
5 Eindhoven MB7 3 3 1 0 2 1 4 0
6 Boxmeer MB3 3 0 0 0 3 3 9 0
  6e klasse 
  MB4 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Horst MB3 3 9 3 0 0 18 4 0
2 Boekel MB2 3 9 3 0 0 13 1 0
3 Venray MB2 3 6 2 0 1 11 7 0
4 Deurne MB4 3 1 0 1 2 4 12 0
5 Helmond MB5 3 1 0 1 2 2 13 0
6 Boxmeer MB4 3 0 0 0 3 7 18 0
  5e klasse 
  MC1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Venlo MC1 3 9 3 0 0 20 2 0
2 Gemert MC1 3 7 2 1 0 11 3 0
3 Den Bosch MC3 3 6 2 0 1 5 9 0
4 Uden MC1 3 4 1 1 1 11 9 0
5 Boxmeer MC1 3 0 0 0 3 1 9 0
6 Boekel MC1 3 0 0 0 3 4 20 0
  1e klasse 
  MC2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Grave MC1 3 9 3 0 0 14 2 0
2 Civicum MC2 3 9 3 0 0 14 4 0
3 Heesch MC2 3 6 2 0 1 10 3 0
4 Geel-Zwart MC4 3 3 1 0 2 3 6 0
5 Boxmeer MC2 3 0 0 0 3 1 11 0
6 Mill MC2 3 0 0 0 3 3 19 0
  4e klasse 
  MC3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Boekel MC2 3 9 3 0 0 17 3 0
2 Uden MC4 3 6 2 0 1 7 9 0
3 Geel-Zwart MC5 3 4 1 1 1 5 5 0
4 HDL MC2 3 3 1 0 2 8 8 0
5 Gemert MC5 3 3 1 0 2 3 9 0
6 Boxmeer MC3 3 1 0 1 2 1 7 0
  5e klasse 
  MD1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Boxmeer MD1 3 9 3 0 0 14 4 0
2 Tegelen MD1 3 7 2 1 0 4 1 0
3 Venlo MD1 3 6 2 0 1 6 2 0
4 Venray MD1 3 4 1 1 1 6 6 0
5 Civicum MD1 3 0 0 0 3 1 8 0
6 Blerick MD1 3 0 0 0 3 2 12 0
  2e klasse 
  MD2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Grave MD1 3 9 3 0 0 8 1 0
2 Venlo MD2 3 6 2 0 1 6 4 0
3 Uden MD4 2 3 1 0 1 5 3 0
4 Heesch MD4 3 2 0 2 1 1 3 0
5 Venray MD3 2 1 0 1 1 1 4 0
6 Boxmeer MD2 3 1 0 1 2 1 7 0
  5e klasse 
Jongste Jeugd 
  J8E1 
    1e klasse 
  M6E1 
    1e klasse 
  M8E1 
    1e klasse 
  Mix F1 
    1e klasse 
  Mix F2 
    1e klasse 
Senioren 
  Dames 1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Kromhouters D1 9 21 6 3 0 23 10 0
2 HCM D1 9 20 6 2 1 29 11 0
3 Arnhem D1 9 17 5 2 2 23 17 0
4 Boxmeer D1 9 16 5 1 3 33 20 0
5 Zevenaar D1 9 16 5 1 3 22 22 0
6 Leusden D1 9 15 4 3 2 20 14 0
7 Wijchen D1 9 13 4 1 4 25 17 0
8 Apeldoorn D1 9 11 2 5 2 20 20 0
9 Almelo D1 9 10 3 1 5 21 21 0
10 Bemmel D1 9 9 3 0 6 8 17 0
11 Ares D1 9 4 1 1 7 12 25 0
12 Deventer D1 9 0 0 0 9 2 44 0
  2e klasse 
  Dames 1 Silver Cup 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Apeliotes D1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Basko D1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Berkel-Enschot D1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Boxmeer D1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Civicum D1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Deurne D1 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Don Quishoot D1 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Drunen D1 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Geel-Zwart D1 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Geldrop D1 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Gemert D1 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Goirle D1 0 0 0 0 0 0 0 0
13 Nuenen D1 0 0 0 0 0 0 0 0
14 Oedenrode D1 0 0 0 0 0 0 0 0
15 Oirschot D1 0 0 0 0 0 0 0 0
16 Scoop D1 0 0 0 0 0 0 0 0
17 Son D1 0 0 0 0 0 0 0 0
18 Wijchen D1 0 0 0 0 0 0 0 0
  Silvercup - KO 
  Dames 2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Helmond D2 9 27 9 0 0 34 2 0
2 Oranje-Rood D4 9 16 5 1 3 24 10 0
3 Den Bosch D2 8 15 5 3 0 14 7 3
4 Tegelen D2 9 13 4 1 4 15 17 0
5 Eindhoven D3 8 11 3 2 3 19 17 0
6 Weert D2 8 11 3 2 3 16 18 0
7 Hopbel D2 9 10 2 4 3 16 16 0
8 Boxmeer D2 9 9 2 3 4 10 20 0
9 Best D2 9 8 2 2 5 11 19 0
10 Maastricht D2 8 6 1 3 4 5 15 0
11 Don Quishoot D2 8 5 1 2 5 6 14 0
12 Oranje-Rood D3 8 4 2 1 5 13 28 3
  Res. overgangsklasse 
  Dames 3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Civicum D2 9 27 9 0 0 64 10 0
2 Uden D3 9 22 7 1 1 44 8 0
3 Eindhoven D6 9 21 7 0 2 48 14 0
4 Blerick D2 9 20 6 2 1 34 12 0
5 Peel en Maas D1 9 15 5 0 4 24 27 0
6 Son D2 9 12 4 0 5 19 22 0
7 Boxmeer D3 9 12 4 0 5 19 24 0
8 Tegelen D3 9 9 3 0 6 13 38 0
9 Oranje-Rood D9 9 7 2 1 6 10 22 0
10 Eersel D2 9 7 2 1 6 12 38 0
11 Oss D6 9 7 2 1 6 15 48 0
12 Geldrop D4 9 0 0 0 9 8 47 0
  Res. 3e klasse 
  Dames 4 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Venray D2 9 27 9 0 0 31 6 0
2 Boxmeer D4 9 19 6 1 2 23 14 0
3 Civicum D3 9 13 4 1 4 21 23 0
4 Horst D3 9 10 3 1 5 20 16 0
5 Grave D1 9 10 3 1 5 17 18 0
6 Mill D1 9 0 0 0 9 4 39 0
  Res. 4e klasse 
  Heren 1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 MOP H1 8 22 7 1 0 35 15 0
2 Horst H1 8 17 5 2 1 31 21 0
3 Bommelerwaard H1 8 16 5 1 2 24 16 0
4 Don Quishoot H1 8 13 4 1 3 18 13 0
5 Oirschot H1 8 12 4 0 4 15 15 0
6 Tegelen H1 8 11 3 2 3 21 26 0
7 DVS H1 8 10 3 1 4 15 18 0
8 HOCO H1 9 8 2 2 5 19 28 0
9 Boxmeer H1 8 7 2 1 5 21 28 0
10 Waalwijk H1 9 7 2 1 6 22 33 0
11 Kieviten H1 8 6 2 0 6 22 30 0
  3e klasse 
  Heren 1 Silver cup 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Prinsenbeek H1 1 3 1 0 0 6 2 0
2 DES H1 1 3 1 0 0 5 2 0
3 Civicum H1 1 3 1 0 0 4 1 0
4 Uden H1 1 3 1 0 0 4 2 0
5 Horst H1 1 3 1 0 0 4 3 0
6 Bemmel H1 1 3 1 0 0 3 2 0
7 Nuenen H1 1 3 1 0 0 1 0 0
8 Bommelerwaard H1 1 1 0 1 0 4 4 0
9 MOP H1 1 1 0 1 0 4 4 0
10 Oirschot H1 1 1 0 1 0 3 3 0
11 Waalwijk H1 1 1 0 1 0 3 3 0
12 Don Quishoot H1 1 1 0 1 0 0 0 0
13 Heeze H1 1 1 0 1 0 0 0 0
14 Venray H1 1 0 0 0 1 3 4 0
15 Tegelen H1 1 0 0 0 1 2 3 0
16 Scoop H1 1 0 0 0 1 0 1 0
17 DVS H1 1 0 0 0 1 2 4 0
18 Drunen H1 1 0 0 0 1 2 5 0
19 Boxmeer H1 1 0 0 0 1 1 4 0
20 Shot H1 1 0 0 0 1 2 6 0
  Silvercup - KO 
  Heren 2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Venray H2 9 21 7 0 2 45 20 0
2 Uden H4 8 19 6 1 1 41 14 0
3 Helmond H6 8 18 6 0 2 28 20 0
4 Oranje-Rood H15 9 17 5 2 2 30 24 0
5 Mill H1 8 14 4 2 2 35 26 0
6 Boxmeer H2 9 14 4 2 3 20 18 0
7 Blerick H4 8 12 4 0 4 18 23 0
8 Horst H2 9 12 3 3 3 26 21 0
9 DVS H2 9 10 3 1 5 28 40 0
10 Oranje-Rood H14 9 5 1 2 6 15 33 0
11 Scoop H3 9 4 1 1 7 13 39 0
12 Bakel H1 9 2 0 2 7 17 38 0
  Res. 3e Klasse 
  Heren 3/J1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Helmond HJ2 7 18 6 0 1 33 12 0
2 Oss HJ2 7 16 5 1 1 38 12 0
3 Boxmeer HJ1 8 9 3 0 5 26 37 0
4 Geel-Zwart HJ2 8 7 2 1 5 20 38 0
5 Dommel HJ1 1 3 1 0 0 6 1 0
6 Uden HJ2 7 3 1 0 6 14 37 0
  4e klasse 
  Heren Veteranen A 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 HCAS HA 8 21 7 0 1 47 15 0
2 Son HA 8 21 7 0 1 31 18 0
3 Civicum HA 8 19 6 1 1 33 14 0
4 Basko HA 9 17 5 2 2 23 14 0
5 Nuenen HB 8 16 5 1 2 30 17 0
6 Tegelen HA 8 16 5 1 2 25 20 0
7 Weert HA 8 7 2 1 5 12 20 0
8 Uden HA 8 6 2 0 6 19 32 0
9 Boxmeer HA 8 4 1 1 6 19 32 0
10 Mierlo HA 8 4 1 1 6 11 38 0
11 Eindhoven HB 9 0 0 0 9 13 43 0
  Veteranen 1e klasse 
  Heren Veteranen LX 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Basko HLA 8 18 6 0 2 27 11 0
2 Eindhoven HLA 8 18 6 0 2 23 9 0
3 Concordia HLA 9 16 5 1 3 18 14 0
4 HOD HLB 8 12 4 0 4 17 12 0
5 Oranje-Rood HLB 7 11 3 2 2 12 11 0
6 Boxmeer HLA 9 10 3 1 5 15 17 0
7 Mierlo HLA 9 7 2 1 6 11 24 0
8 Venlo HLA/Tegelen HLA 8 1 1 1 6 5 30 3
  veteranen 2e klasse 
Overig 
  G team 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Eindhoven G 1 4 10 3 1 0 16 9 0
2 Warande G1 4 5 1 2 1 16 16 0
3 Boxmeer G 1 3 3 1 0 2 8 10 0
4 Oss G 2 3 1 0 1 2 6 11 0
  Zuid