Hoofdsponsor

Sponsors

 Trainingsschema   donderdag 21 oktober 2021   08:30
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
18:30 - 19:30 M8E1 1 - CD Training door Daan Bisseling
19:00 - 20:00 G team Moniek Molmans
Sophie van Gelder
1 - AB
19:00 - 20:30 JC1 Civicum-Boxmeer Pieter van der Ligt 2 - AB
19:00 - 20:30 JC2 Civicum-Boxmeer Urbain Kusters 2 - CD
19:30 - 21:00 MC2 Natalie Vossenberg 1 - CD
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:30 MD1 Eline Wientjens 1 - CD
17:00 - 18:30 MD2 1 - AB Training door MB1
18:00 - 19:00 JD1 Boxmeer-Civicum Ov Training in Cuijk
18:30 - 20:00 MA1 Elsemiek Görts
Esmee Sommers
1 - CD
18:30 - 20:00 MA2 Joyce van Oorschot 1 - AB Training door Dames 2
18:30 - 20:00 MB1 Noor Groenewoud 2 - CD Training door Dames 1
18:30 - 20:00 MC1 Carlijn van Rijssel
Dirk Hendriks
2 - AB
20:00 - 22:00 Dames 1 Raoul Bosman 1 - CD
20:00 - 22:00 Dames 2 Ørjan Philips 1 - AB
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
18:00 - 19:00 M8E1 Nora Ermens
Yanthe de Loos
1 - CD
18:00 - 18:30 MB2 Ov Inlopen/spelen op OV. Daarna training op veld 2CD
18:00 - 19:00 Mix F1 Laurens van Daal
Remco Schrijen
1 - A
18:00 - 19:00 Mix F2 Fleur Jansen
Fleur Noij
Floris Kroes
Jozefien Duffhues
1 - B
18:00 - 19:00 Mix8E1 Sieb van der Ligt 2 - AB
18:30 - 19:00 Keepers jongste jeugd Trainingsgroep Ov Training door Sjoerd & Susanne van Lierop
18:30 - 19:30 MB2 2 - CD Training door HockeyWerkt
19:00 - 19:45 Keepers Trainingsgroep Ov Keeperstraining voor teams zonder vaste keeper. Training door Sjoerd & Susanne van Lierop
19:00 - 20:30 JA1 Boxmeer-Civicum Pim Brenninkmeijer 1 - AB Training door Heren 1
19:00 - 19:30 MB3 2 - AB Inspelen/lopen op OV. Daarna training op veld 2CD
19:00 - 20:30 MC2 Kaj van Lammeren 1 - CD
19:30 - 20:30 MB3 2 - CD Training door HockeyWerkt
20:30 - 22:00 Dames trainingsleden Gerard Sonnemans 2 - AB
20:30 - 22:00 Heren 1 1 - AB
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
18:00 - 19:00 JC2 Civicum-Boxmeer Ov Training in Cuijk
19:00 - 20:30 JC1 Civicum-Boxmeer Pieter van der Ligt Ov Training in Cuijk
20:30 - 22:00 Heren trainingsleden Eric Maes 1 - AB
20:30 - 22:00 Heren Veteranen A Eric Maes 1 - AB
20:30 - 22:00 Heren Veteranen LX Eric Maes 1 - AB
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:30 JD1 Boxmeer-Civicum Kaj van Lammeren 1 - CD Training door MA1
17:00 - 18:30 MC1 Carlijn van Rijssel
Dirk Hendriks
1 - AB
17:00 - 18:30 MD1 Eline Wientjens 2 - AB
17:00 - 18:30 MD2 Britt Aben
Mirte van den Wijngaard
2 - CD
18:30 - 20:00 Keepers Trainingsgroep Ov Training door Sjoerd & Susanne van Lierop
18:30 - 20:00 Dames 2 Ørjan Philips 1 - AB
18:30 - 20:00 MA1 Esmee Sommers
Elsemiek Görts
2 - AB
18:30 - 20:00 MB1 Noor Groenewoud 1 - CD Training door Dames 1
19:00 - 20:30 JA1 Boxmeer-Civicum Ov Training in Cuijk
20:00 - 22:00 Dames 1 Raoul Bosman 1 - CD
20:00 - 21:30 Dames 3 Pieter van der Ligt 2 - AB
20:00 - 21:30 Dames 4 Sjoerd van Lierop 2 - CD
20:00 - 22:00 Heren 1 1 - AB
21:00 - 21:30 Heren 2 Ov - CD
21:00 - 21:30 Heren 3 Ov - AB
21:30 - 22:30 Heren 2 2 - CD
21:30 - 22:30 Heren 3 2 - AB