Hoofdsponsor

Sponsors

 Trainingsschema   dinsdag 18 juni 2019   15:54
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 M8E1 Peter Brands 1 - AB
17:00 - 18:30 MD1 Peter Brands
Lize van den Elzen
1 - AB
18:00 - 19:00 J8E1 Isa Kuijpers
Daan de Groot
Huib Rost
Eric van 't Riet
2 - CD
18:00 - 19:00 J8E2 Jip de Vos
Maike Stiphout
Felice van Kraaij
Kim Ibes-stax
1 - CD
18:00 - 19:00 JC ingedeeld via Civicum Anke Minten 2 - B
18:00 - 19:00 JD1 Boxmeer - Civicum Marlou Berns
Pieter van der Ligt
2 - A
19:00 - 20:00 G team Charlotte van den Heuvel
Arthur Sonnemans
1 - AB
19:00 - 20:30 JB1 Dirk Hendriks 1 - CD
19:00 - 20:30 MA2 Freek van den Bosch 2 - AB
19:00 - 20:30 MB3 Gerard Sonnemans 2 - CD
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:30 MC3 Hieke Verhoeven
Merel Henst
1 - AB
17:00 - 18:30 MD2 Evelien van den Beld
Jessica Kanters
1 - CD
17:00 - 18:30 MD3 Loes Hendriks
Loïs Kater
2 - AB
17:00 - 18:30 MD4 Kim Smits
Nena de Kievit
2 - CD
18:30 - 20:00 MA1 Ørjan Philips
Leonoor van den Beld
1 - AB
18:30 - 20:00 MB1 Judith de Wit
Eric Willems
1 - CD
18:30 - 20:00 MB2 Olga Toonen
Lize van den Elzen
2 - AB
18:30 - 20:00 MC1 Esmee Sommers
Merel Verstraaten
2 - CD
20:00 - 22:00 Dames 1 Peter van Boxtel 1
20:00 - 22:00 Dames 2 Merlijn Scheffer 2 - CD
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 M8E1 Peter Brands 1 - AB
17:00 - 18:30 MD1 Sara Basten
Peter Brands
1 - AB
17:30 - 18:30 Keepers jongste jeugd Trainingsgroep Ov Renske van Lammeren
17:30 - 18:30 J8E1 Eric van 't Riet
Huib Rost
Daan de Groot
Isa Kuijpers
2 - AB
17:30 - 19:00 J8E2 Maike Stiphout
Huib Rost
Kim Ibes-stax
Felice van Kraaij
2 - CD
18:00 - 19:00 Benjamins Neeltje Hendriks
Juul Smit
1 - C
18:00 - 19:00 M6E1 Yuli Smits
Britt Cieters
Huib Rost
1 - D
18:00 - 19:00 Mix F1 Neeltje Hendriks
Juul Smit
1 - C
18:30 - 20:45 Keepers jeugd Trainingsgroep Ov Fleur de Best
18:30 - 20:00 JC ingedeeld via Civicum Marlou Berns
Pieter van der Ligt
1 - A
18:30 - 20:00 JD1 Boxmeer - Civicum Marlou Berns
Pieter van der Ligt
1 - B
18:30 - 20:00 MA2 Freek van den Bosch 2 - AB
19:00 - 20:30 JB1 Wesley Sommers
Rutger Norbart
1 - CD
19:00 - 20:15 MC2 2 - C
19:00 - 20:15 MC3 2 - D
20:30 - 22:00 Dames trainingsleden Gerard Sonnemans 2 - CD
20:30 - 22:00 Heren 1 Koen Bongaerts 1 - AB
20:30 - 22:00 Heren 2 Kasper Smeets
Jan Willem Arts
1 - CD
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
19:00 - 20:30 MB3 Marcel Juriens 2 - AB
19:00 - 20:30 MB4 Gerard Sonnemans 1 - AB
19:00 - 20:30 MC2 Dirk Hendriks
Carlijn van Rijssel
1 - CD
20:30 - 22:00 Heren trainingsleden Eric Maes 1 - AB
20:30 - 22:00 Heren Veteranen A Eric Maes 1 - C
20:30 - 22:00 Heren Veteranen LX Eric Maes 1 - D
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:30 MD2 Jessica Kanters
Evelien van den Beld
2 - CD
17:00 - 18:30 MD3 Loïs Kater
Loes Hendriks
1 - AB
17:00 - 18:30 MD4 Nena de Kievit
Kim Smits
1 - CD
18:30 - 20:00 MA1 Ørjan Philips
Leonoor van den Beld
2 - AB
18:30 - 20:00 MB1 Eric Willems
Judith de Wit
2 - CD
18:30 - 20:00 MB2 Olga Toonen
Lucas Esmeijer
1 - AB
18:30 - 20:00 MC1 Merel Verstraaten
Esmee Sommers
1 - CD
20:00 - 22:00 Dames 1 Peter van Boxtel 1 - CD
20:00 - 22:00 Dames 3 Pieter van der Ligt 2 - A
20:00 - 22:00 Dames 4 Pieter van der Ligt 2 - B
20:00 - 22:00 Heren 1 Koen Bongaerts 1 - AB
20:00 - 22:00 Heren 2 Kasper Smeets
Jan Willem Arts
2 - D
20:00 - 22:00 Heren 3 2 - C